Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Wasteland 3 Xbox one / Xbox Series X/S

Výrobca: Prime Matter
Región: Europe
EAN: 8806188771341
Platforma: Xbox one / Xbox Series X/S
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English German French Spanish Italian
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 28.8.2020
38.80
S DPH
Bez DPH: 32.33
Digitálny produkt

Vo Wasteland 3 prevezmete velenie nad tímom púštnych Strážcov, mužov zákona a žien v post-nukleárnom svete, ktorí sa snažia obnoviť spoločnosť z popola. Viac ako storočie po páde bômb bojujete prehratý boj o udržanie svojej milovanej Arizony nažive. Potom samozvaný patriarcha Colorada vysiela vysielačky a sľubuje pomoc, ak budete robiť prácu, ktorú môže zveriť iba cudzincovi – zachrániť svoju zem pred ambíciami jeho troch krvilačných detí.

Ste vyslaní na zúfalú výpravu z rozpálených púští do zasnežených hôr, aby ste začali od nuly, postavili novú základňu, našli vozidlo vhodné pre sneh, vycvičili nových nováčikov a prebojovali sa cez nepriateľské zamrznuté pustiny. Po celú dobu sa budete musieť rozhodnúť, komu dôverovať v tejto krajine rozvrátenej korupciou, intrigami, bojujúcimi frakciami, šialenými kultistami, hrdelnými gangmi a trpkým súrodeneckým súperením. Vybudujte si reputáciu prijímaním rozhodnutí, ktoré hlboko ovplyvnia Colorado, jeho obyvateľov a príbeh, ktorý zažijete. Budete záchrancom Colorada alebo jeho najhoršou nočnou morou?

Wasteland 3 je tímová RPG zo zábavy inXile, ktorá obsahuje náročné taktické ťahové súboje a hlboký, reaktívny príbeh plný zvratov, obratov a brutálnych etických rozhodnutí, ktoré vás udržia v úzkych, či už ste veteránom Wasteland, alebo novým hráčom. série. Vytvorte si tím až šiestich Strážcov a prispôsobte im výhody a schopnosti prispôsobené vášmu hernému štýlu. Získate dokonca svoje vlastné bojové nákladné auto, ktoré môžete vylepšiť na zocelenú vojnovú beštiu, ktorá sa hemží zbraňami a pomáha vám kosiť vašich nepriateľov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Filip S. (CZ)

25.9.2022 17:49 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Vše ok

  • Dobré ceny i po přepočtu z EUR

Matej S. (SK)

25.9.2022 11:45 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchle doručenie

Eduardo R. (SK)

24.9.2022 12:24 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Price
  • Delivery time