Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Call of Juarez The Cartel

Výrobca: Ubisoft
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Lokalizácia: CZ / EU
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 9.8.2011
4.75
S DPH
Bez DPH: 3.96

Hra má hlboký a temný príbeh , který začína bombardovaním Americkej policajnej agentúry fiktívnym drogovým kartelom . Pri útoku dôjde k devastácii agentúrnej budovy a zavraždením stoviek Ľudí . Útok je prekvapením , keď Spojené štáty Vedie k presvedčením, že sa členom kartelu nejakým sposobom podarilo infiltrovať federálne agentúry . USA v zúfalstve skladá dohromady zvláštnu údernú jednotku , ktorej cieľom je drogový kartel rozprášiť . Údernú jednotku tvoríte Kim Evansová , agentka FBI , Ktorá bola dieťaťom ulice a gangov , Eddie Guerra , agent protidrogového oddelenia a nenapraviteľný gambler , a konečne Ben McCall , brutálny detektív polície Los Angeles , který je potomkom Bena McCall , hrdinu pôvodného Call of Juarez . Ked úderná skupina hľadá hlavu kartelu , musí sa vyrovnať s rôznymi výzvami , Ktory ich donútite cestovať z Los Angeles v Kalifornii , cez Arizonu a Nové Mexiko , až do mexického Juarez . Aby to nebolí tiež Ľahké , Majú Kim , Eddie i Ben vlastné osobné problémy a démonov , którym musíme čeliť , čím vzniká základ pre komplexný adrenalínový herný zazitok .

Spustím hru Call of Juarez The Cartel?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.


Emil Z.

23.4.2019 16:41 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • okamžitý nákup bez čakania

Peter B.

17.4.2019 08:59 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Rýchle vybavenie, super cena...


Ján M.

13.4.2019 11:57 ( 11 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • takmer okamžitá dostupnosť za dobré ceny