Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Mount & Blade II: Bannerlord Xbox One / Xbox Series X

Výrobca: Koch Media
EAN: 4020628699314
Platforma: Xbox One / Xbox Series X
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 25.10.2022
42.98
S DPH
Bez DPH: 35.82
DPH: 20 %
Krabicová verzia

Rohy dujú, vrany sa zlietajú.

Ríša je rozorvaná občianskou vojnou. Za hranicami vznikajú nové kráľovstvá. Popadnite meč, navlečte zbroj, povolajte stúpencov a vyrazte dopredu za víťazstvom a slávou na bojisku Calradie. Upevnite svoju vládu a vytvorte nový svet z popola toho starého.

Mount & Blade II: Bannerlord je veľmi očakávané pokračovanie úspešnej stredovekej bojovej simulácie a hry na hrdinov Mount & Blade: Warband. Hra je zasadená do obdobia pred 200 rokmi a rozširuje detailný súbojový systém aj svet Calradie. Bombardujte horské pevnosti pomocou obliehacích strojov, vybudujte tajnú zločineckú ríšu v zapadnutých mestských uličkách alebo sa vrhnite do chaotických bitiek v rámci výpravy za mocou.

Strategické / akčné RPG

Skúmajte, podnikajte nájazdy a dobývajte po celom rozsiahlom kontinente Calradie a robte si v priebehu hry priateľov i nepriateľov. Dajte dohromady vlastnú armádu a veďte ju do boja, velte svojim vojakom v bojovej vrave a bojujte po ich boku.

Sandboxová kampaň pre jedného hráča

Hrajte po svojom! Naplánujte si vlastnú cestu k moci v dynamickom sandboxovom dobrodružstve, kde žiadne dva priechody hrou nie sú rovnaké.

Rozsiahly editor postavy a systém rozvoja

Vytvorte si vlastnú postavu a rozvíjajte ju podľa svojho herného štýlu. Vylepšujte si schopnosti pomocou praktických úkonov a získajte prístup k celému radu perkov, ktoré predstavujú vaše majstrovstvá v danom obore.

Realistická ekonomika

Sledujte, ako sa mení dostupnosť tovaru v simulovanej feudálnej ekonomike, kde cena všetkého od kadidiel po vojnové kone plynule reaguje na ponuku a dopyt. Obráťte anarchiu vo svoj prospech tak, že ako prvé doveziete obilie do hladujúceho mesta po obliehaní alebo znovu otvoríte obchodnú cestu, na ktorej vyčíňajú banditi.

Herné režimy pre viacerých hráčov

Preverte svoju taktickú zdatnosť a bojové schopnosti proti hráčom z celého sveta v celom rade rôznych herných režimov pre viacerých hráčov – od malých potýčok až po obrovské epické obliehania so stovkami účastníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Petr D. (CZ)

14.7.2024 06:59 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • rychlost vyřízení a doručení

Miroslav P. (SK)

9.7.2024 14:40 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]


Miroslav S. (SK)

30.6.2024 08:42 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Všetko Ok