Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Banishers: Ghosts of New Eden Xbox Series X

Výrobca: Focus Entertainment
EAN: 3512899966970
Platforma: Xbox Series X
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 13.2.2024
49.90
S DPH
Bez DPH: 41.58
DPH: 20 %
Krabicová verzia

 

Nový Eden, 1695. Antea Duarteová a Red mac Raith sú milenci a baníci, lovci duchov, ktorí sa zaviazali chrániť živých pred hrozbou prežívajúcich duchov a prízrakov. Po katastrofálnej poslednej misii je Antea smrteľne zranená a stáva sa jedným z duchov, ktorých nenávidí. V strašidelnej divočine Severnej Ameriky dvojica zúfalo hľadá spôsob, ako Anteu oslobodiť od jej prekliatia.

Ponorte sa do krásneho, intímneho a podmanivého príbehu dvoch nešťastných milencov. V úlohe Baníkov vstúpte do života komunít v krajine Nový Eden a riešte strašidelné prípady v mystickom svete bohatom na tradície, sužovanom nadprirodzenými bytosťami a dávnymi záhadami. Použite svoj dôvtip alebo skombinujte Anteho duchovné sily a Redov arzenál, aby ste porazili a vyhnali duše, ktoré trápia všetko živé.

Na svojej ceste budete čeliť ťažkým rozhodnutiam, ktoré dramaticky ovplyvnia váš príbeh a osud obyvateľov Nového Edenu - či už ide o živých ľudí, alebo putujúce duše. Koľko kompromisov v boji s duchmi ste ochotní urobiť kvôli svojmu milovanému, ktorý sa stal jedným z nich?

- Hrajte za Anteu aj Red a bojujte proti nadprirodzeným silám pomocou mágie, zbraní a duchovných síl
- Získajte prístup k novému vybaveniu a schopnostiam a rozpútajte plnú silu Baníkov
- Odhaľte starobylé tajomstvá a skryté záhady mystického sveta bohatého na povesti
- Ako ste už od renomovaného štúdia DON'T NOD očakávali, budete musieť robiť dôležité a morálne nejednoznačné rohodnutia, ktoré ovplyvnia príbeh, svet a osud všetkých postáv, živých aj mŕtvych

Predobjednajte si hru Banishers: Ghosts of New Eden už teraz a získajte DLC Wanderer Set, ktoré obsahuje oblečenie Wanderer Outfit a legendárne zbrane Cortador a Ascua z dávno stratenej slávnej hry Banisher.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Petr D. (CZ)

14.7.2024 06:59 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • rychlost vyřízení a doručení

Miroslav P. (SK)

9.7.2024 14:40 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]


Miroslav S. (SK)

30.6.2024 08:42 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Všetko Ok