PREORDER
Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč Vám bude zobrazený vo vašom profile v deň vydania hry. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

STAR WARS JEDI: SURVIVOR - STANDARD EDITION - PRE-PURCHASE Xbox Series X / S

Výrobca: Electronic Arts
Región: Europe
EAN: 8806189415756
Platforma: Xbox Series X / S
Dostupnosť: 28.4.202328.4.2023
Jazyk: English German French Spanish
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 28.4.2023
79.00
S DPH
Bez DPH: 65.83
Digitálny produkt

Predobjednajte si STAR WARS Jedi: Survivor™ Standard Edition, aby ste Cal vybavili kozmetickým balíčkom „Jedi Survival“ inšpirovaným Obi-Wan Kenobi™:

• Kozmetika „Pustovník“.

• Súprava svetelných mečov „Pustovník“.

• Súprava blasterov „Combustion“.

Príbeh Cala Kestisa pokračuje v Star Wars Jedi: Survivor™, akčnej dobrodružnej hre tretej osoby zahŕňajúcej galaxie od Respawn Entertainment, vyvinutej v spolupráci s Lucasfilm Games. Tento príbehovo založený titul pre jedného hráča začína päť rokov po udalostiach zo Star Wars Jedi: Fallen Order™ a sleduje Calov čoraz zúfalejší boj, zatiaľ čo galaxia klesá ďalej do temnoty. Cal, vytlačený Impériom na okraje galaxie, sa ocitne obklopený novými a známymi hrozbami.

Pokračuj v Cal’s Journey – Cal už nie je padawan, ale prišiel si na svoje a vyrástol v mocného rytiera Jedi. Temné časy sa blížia – s novými a známymi nepriateľmi, ktorí ho obklopujú, sa Cal bude musieť rozhodnúť, ako ďaleko je ochotný zájsť, aby zachránil svojich najbližších.

Choďte nad rámec svojho tréningu  – Filmový bojový systém sa vracia s ďalšími schopnosťami sily a novými štýlmi boja so svetelnými mečmi. Kreatívne využite všetky tieto schopnosti a zbrane, aby ste sa strategicky postavili rozšírenému množstvu nepriateľov, zhodnotili silné a slabé stránky a zároveň šikovne využili svoj tréning na prekonanie svojich protivníkov a vyriešenie záhad, ktoré vám stoja v ceste.

Preskúmajte neskrotnú galaxiu – Objavte nové planéty a známe hranice v galaxii Star Wars, z ktorých každá má jedinečné biómy, výzvy a nepriateľov. Osvojte si nové zručnosti, vybavenie a schopnosti, ktoré rozšíria spôsoby, akými budete skúmať, bojovať a túlať sa. Vďaka väčším oblastiam na preskúmanie a ďalším objavom mimo vychodených ciest nájdu hráči, ktorí dobrodružstvo za horizontom, skryté odmeny.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Jan T. (CZ)

10.3.2023 20:08 ( 11 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Zboží které nikde jinde nemají měli na skladě a za 2 dny od objednání přišlo z Bratislavy do Prahy 10/10


Tomáš M. (SK)

9.3.2023 14:58 ( 12 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]


Bohuš M. (SK)

8.3.2023 08:35 ( 13 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Hráš hneď po obdržanie kódu