Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Assassins Creed 4: Black Flag PC Uplay

Výrobca: Ubisoft
Región: Europe
Platforma: PC Uplay
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English German French Italian
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 21.11.2013
12.16
S DPH
Bez DPH: 10.13
Digitálny produkt

Odveký konflikt medzi templármi a zabijakmi je utlačený do úzadia sebeckým cieľom Edwarda - zarobiť si na pokojný, ničím nerušený život rýchlo a za každú cenu. Pirátska tematika tak prevzala štafetu a podľa nej sa riadi náplň misií, ktoré vykonávate nie pre rád ani pre vyššie ciele. To sa však ku koncu zmení, keď dôjde k zlomu v príbehu. Kostým zabijaka mu nepatrí, ale pristane mu.

Jednou z najviac vytýkaných nedostatkov Assassin’s Creed III bol slabý rozbeh, Black Flag otvára svet od samotného začiatku a nevedie vás slepo za ruku, počas celej svojej dĺžky predstavuje nové a nové prvky. Niektoré známe ako fúkačka, starostlivosť o vlastnú usadlosť a iné nové, kam patrí aj manažment vlastnej flotily. Po zrušení Uplay Passu je dostupný pre všetkých, navyše prístupný aj ako samostatná súčasť hry hrateľná na tabletoch, ktoré fungujú cez oficiálnu aplikáciu ako druhá obrazovka s interaktívnou mapou.

Spustím hru Assassins Creed 4: Black Flag PC Uplay?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

100%
Hodnotilo 1
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


| |


Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Irakli C. (SK)

16.8.2022 11:20 ( 7 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rychlost, kvalita

Matej S. (SK)

7.8.2022 09:11 ( 9 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Ľahké ovládanie stránky

Matej V. (SK)

4.8.2022 09:14 ( 12 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Velmi spokojny. Konecne obchod ktory predobjednavky krabicovych verzii hier doda uz v den globalneho datumu vydania. (Nie ako ine obchody ktore predobjednavky v den vydania len zacnu odosielat.....). Super.

  • OK ceny
  • Predobjednavky su dorucene hned v den globalneho datumu vydania
  • Rychlost
  • Kominikacia
  • Ponuka