Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Pikmin 4 Nintendo Switch

Výrobca: Nintendo
EAN: 045496479299
Platforma: Nintendo Switch
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 7+
Dátum vydania: 21.7.2023
47.90
S DPH
Bez DPH: 39.92
DPH: 20 %
Krabicová verzia

Rozkvitá nové dobrodružstvo!

Pikmini sa vracia s ďalšou veľkolepou misiou v Pikmin 4 pre Nintendo Switch. Tieto malé kvety podobné stvoreniu obývajú záhadnú planétu. Objavujte ju s pomocou Pikminov, ktorým môžete rozkazovať a ktorí budú postupne rásť spoločne s vaším postupom hrou.

 

 

Kto sú Pikmini?

Pikmini sú rôzneho tvaru, veľkosti aj farby. Tak napríklad taký červený Pikmin sa nezapotí vo chvíli, keď narazí na ohnivú prekážku, modrý Pikmin je viac ako slušný plavec a novo objavený ľadový Pikmin zmrazí nepriateľov aj okolité prostredie.

Samotný Pikmin môže byť malý a zraniteľný, ale v počte je sila! Spoločne môžu dosiahnuť veľké veci... použite ich miniatúrnu silu spoločne so správnou stratégiou, a prekonajte akúkoľvek prekážku, ktorá sa na tejto novej (a zároveň zvláštnej) planéte objaví.

Roztomilý psí parťák

Počas vášho dobrodružstva sa k vám pridá Oatchi, váš psí parťák. Jedná sa o spoľahlivého spoločníka, ktorý vie rozbíjať prekážky, prenášať ťažké objekty a nosiť Pikminy na chrbte. Pre týchto dobrodruhov nie je žiadna výzva príliš veľká!

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Nikoleta M. (SK)

23.9.2023 10:05 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • naozaj rýchle vybavenie
  • možnosti doručenia

Társi I. (HU)

21.9.2023 19:11 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

I was ordered from Hungary and the proudcts are perfect condition! Absolutly fast shipping. I recommend all of my friends!


Jana Č. (CZ)

10.9.2023 19:30 ( 16 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

neskutečná rychlost odbavení objednávky a zaslání, děkujeme