Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Gangs of Sherwood PS5

Výrobca: Nacon
EAN: 3665962021851
Platforma: PS5
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English German French Spanish
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 30.11.2023
32.90
S DPH
Bez DPH: 27.42
DPH: 20 %
Krabicová verzia

 

Gangs of Sherwood je kooperatívna akčná hra pre 1-4 hráčov, ktorá sa odohráva v novom spracovaní sveta Robina Hooda.

Vďaka moci kameňov mudrcov sú vojská šerifa z Nottinghamu silné ako nikdy predtým a ľud Anglicka je utláčaný viac ako kedykoľvek predtým...

POSTAVTE SA NA ČELO VZBURY

Zahrajte si za Robina, Mariána, brata Tucka alebo Malého Johna, štyroch hrdinov s jedinečnými, plne prispôsobiteľnými hernými štýlmi, a vydajte sa plieniť bohatstvo, aby ste ho rozdali chudobným. Od Sherwoodskeho lesa až po šerifov lietajúci hrad vám cestu zatarasia hordy nepriateľov. Kombinujte bojové štýly rôznych hrdinov, aby ste prekazili tyranove plány a postavili sa efektívnejším vojakom, hrôzostrašným vojnovým strojom a desivým bossom, na ktorých pri svojom postupe nevyhnutne narazíte.

BER BOHATÝM, ABY SI DAL CHUDOBNÝM... A ZÍSKAJ SVOJU VÝBAVU!

Zlepšite si reputáciu tým, že budete zachraňovať nevinné životy a rozdávať korisť ľuďom. Tým si odomknete nové vylepšenia a ešte ničivejšie kombá. Zvyšné zlato míňajte u obchodníkov, aby ste si vylepšili vybavenie a prispôsobili svoje schopnosti svojmu štýlu boja.

KOOPERATÍVNA AKCIA AŽ PRE 4 HRÁČOV

Predvádzajte čoraz pôsobivejšie kombá a spolupracujte s ostatnými členmi svojho tímu. Časom sa naučíte kombá, ktoré vám prinesú maximálny pôžitok. Stretnite sa s priateľmi vo svojom úkryte, aby ste pred misiou určili najlepšiu stratégiu. Potom si to všetko môžete vyskúšať na bojisku.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Petr D. (CZ)

14.7.2024 06:59 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • rychlost vyřízení a doručení

Miroslav P. (SK)

9.7.2024 14:40 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]


Miroslav S. (SK)

30.6.2024 08:42 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Všetko Ok