Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Banishers: Ghosts of New Eden PS5

Výrobca: Focus Entertainment
EAN: 3512899966888
Platforma: PS5
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 13.2.2024
49.90
S DPH
Bez DPH: 41.58
DPH: 20 %
Krabicová verzia

 

Nový Eden, 1695. Antea Duarteová a Red mac Raith sú milenci a baníci, lovci duchov, ktorí sa zaviazali chrániť živých pred hrozbou prežívajúcich duchov a prízrakov. Po katastrofálnej poslednej misii je Antea smrteľne zranená a stáva sa jedným z duchov, ktorých nenávidí. V strašidelnej divočine Severnej Ameriky dvojica zúfalo hľadá spôsob, ako Anteu oslobodiť od jej prekliatia.

Ponorte sa do krásneho, intímneho a podmanivého príbehu dvoch nešťastných milencov. V úlohe Baníkov vstúpte do života komunít v krajine Nový Eden a riešte strašidelné prípady v mystickom svete bohatom na tradície, sužovanom nadprirodzenými bytosťami a dávnymi záhadami. Použite svoj dôvtip alebo skombinujte Anteho duchovné sily a Redov arzenál, aby ste porazili a vyhnali duše, ktoré trápia všetko živé.

Na svojej ceste budete čeliť ťažkým rozhodnutiam, ktoré dramaticky ovplyvnia váš príbeh a osud obyvateľov Nového Edenu - či už ide o živých ľudí, alebo putujúce duše. Koľko kompromisov v boji s duchmi ste ochotní urobiť kvôli svojmu milovanému, ktorý sa stal jedným z nich?

- Hrajte za Anteu aj Red a bojujte proti nadprirodzeným silám pomocou mágie, zbraní a duchovných síl
- Získajte prístup k novému vybaveniu a schopnostiam a rozpútajte plnú silu Baníkov
- Odhaľte starobylé tajomstvá a skryté záhady mystického sveta bohatého na povesti
- Ako ste už od renomovaného štúdia DON'T NOD očakávali, budete musieť robiť dôležité a morálne nejednoznačné rozhodnutia, ktoré ovplyvnia príbeh, svet a osud všetkých postáv, živých aj mŕtvych

Predobjednajte si hru Banishers: Ghosts of New Eden už teraz a získajte DLC Wanderer Set, ktoré obsahuje oblečenie Wanderer Outfit a legendárne zbrane Cortador a Ascua z dávno stratenej slávnej hry Banisher.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Václav H. (CZ)

20.2.2024 16:17 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • spolehlivost
  • ceny
  • rychlost
  • zabezpečení

Stefan R. (SK)

15.2.2024 07:47 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Momentalne neviem o ziadnej

  • Super ceny
  • Výborna komunikacia
  • Rychle dodanie
  • Darcek k objednavke

Zaťovič Ľubomír (SK)

11.2.2024 15:25 ( 10 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Výborný prístup, odporúčam.

  • Výborný prístup, odporúčam.