Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered

Výrobca: Aspyr
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 28.1.2015
3.85
S DPH
Bez DPH: 3.21
Digitálna kópia

Fahrenheit je thriller, kda sa ocitneme vo veľmi blízkej budúcnosti v New Yorku. Hlavnou postavou príbehu je muž menom Lucas Kane, ktorého osud sa neodvratne zmenil po brutálnej vražde, ktorú spáchal v snahe dopátrať sa pravdy. Bol nútený spolčiť sa so ženou, ktorá ho mala doviesť pred súd. Ulicami mesta však otriasa omnoho viac podivných vrážd a všetky tieto činy sú akokeby vystrihnuté podľa jednej šablóny. Obyčajní ľudia páchajú vraždy na cudzích ľuďoch. A práve jedným takým obyčajným človekom, ktorý zavraždil úplne cudzieho človeka, je aj Lucas. Problém je v tom, že si vôbec nespomína, prečo to vlastne urobil. Pravdu však bude musieť nájsť skôr, ako ho nájde polícia. Zahrajte si úlohu hneď niekoľkých rôznych postáv a príbeh si tak vychutnajte z rôznych uhlov pohľadu.

Spustím hru Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Jozef R. (SK)

2.7.2020 07:54 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť

Aleš S. (CZ)

27.6.2020 07:27 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]


Miroslav Č. (SK)

20.6.2020 19:38 ( 12 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Parada!!!