PlayStation Plus - Februárové hry zadarmo
PlayStation Plus - Februárové hry zadarmo

PlayStation Plus - Februárové hry zadarmo

Okrem nových bezplatných hier dostanú členovia PlayStation Plus vo februári zvýšený objem úložiska v cloude - z 10 na 100 GB! Táto aktualizácia sa uskutoční začiatkom februára a je ďalším dôvodom, prečo by každý hráč PlayStationu mal byť aj členom programu PlayStation Plus.

Tu sú všetky hry zadarmo, ktoré prichádzajú pre členov PS Plus 5. februára.

 1. #Prečo sa pripojiť k službe PlayStation Plus?
 2. #Ako sa pripojiť?
 3. #For Honor (PS4)
 4. #Hitman: The Complete First Season (PS4)
 5. #Divekick (PS3)
 6. #Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3)
 7. #Gunhouse (PS Vita)
 8. #Rogue Aces (PS Vita)

 

Prečo sa pripojiť k službe PlayStation Plus?

Online hry: Čoraz viac a viac hier je len online, alebo hlavným ťahákom celej hry je režim Multiplayer. Ak nehrajete on-line, nevyužívate svoj PlayStation naplno a prichádzate o množstvo hernej zábavy.
Cloud Storage: Väčšina AAA titulov v týchto dňoch vyžaduje najmenej 50 GB miesta na pevnom disku. To je tak 10 hier a váš pevný disk PS4 je plný. Cloud Storage vám umožňuje stiahnuť neobmedzené množstvo hier a dáva vám možnosť si ich všetky vziať so sebou  ku kamarátom. Budete mať prístup ku všetkému vo vašom systéme kamkoľvek pôjdete.
Hry zadarmo: Kto nemá rad veci zadarmo? Všetky bezplatné hry ponúkané každý mesiac môžete stahovať a hrať 24 hodín denne tak dlho pokiaľ je vaša služba Playstation Plus aktívna. Okrem toho nové hry sa pridávajú každý mesiac. Pozrite si ponuku hier, ktoré sú stále k dispozícií za Október a čo je nové pre mesiac November.

 

Ako sa pripojiť?

PlayStation Plus predplatne

Stačí si zakúpiť predplatné PlayStation Plus, aby ste mohli využívať všetky výhody, vyberte si svoju krajinu a požadovanú dĺžku členstva!

 

For Honor (PS4)

Vyberte si svojho bojovníka a svoju zbraň a bojujte za svoju česť. Existuje veľa akčných hier, ale takmer žiadne s výnimočným multiplayerovým bojovým systémom, ktorý "For Honor" má. Svoje vedomosti bojovníka si môžte otestovať v súbojoch 1na1, v bitkách malých tímov alebo veľkých dobývacích bitkách proti oponentom zo skutočného života, ktoré vám naozaj rozbúšia srdce.

 

Hitman: The Complete First Season (PS4)

Vitajte vo svete atentátov. S kompletným sezónnym preukazom získate prístup k 7 rôznym misiám. Každú s vlastnými cieľmi, zbraňami a hodinami opakovateľnosti. Cestujte po svete, zažívajte exotické životné štýly a miesta a potom odstráňte svoj cieľ. Staňte sa agentom 47, najvyšším katom vo svete, ktorý nedodržiava zákony alebo etiku. Len si pamätajte, keď vstúpite ... Neexistuje cesta späť.

 

Divekick (PS3)

Divekick vám prináša jeden z najčistejších bojových herných zážitkov. Ako? K hraniu vám postačia iba dve tlačidlá! Táto hra vám ukáže, akú hĺbku môže mať jeden pohyb. Divekick kladie dôraz na boj o načasovanie, rýchlosť reakcie a hry mysle.

 

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3)

                     

Príbeh sa odohráva sa štyri roky po udalostiach Metal Gear Solid 2, Guns of the Patriots nám predstaví zostárnutého Solida Snake (teraz známy ako "Old Snake"). S jednou poslednou misiou. Musíte odstrániť vaších odvekých nepriateľov "Liquid Snake", ktorí teraz obývajú telo "Revolver Ocelot" známe ako "Liquid Ocelot".

 

Áno, mená môžu byť trochu mätúce. Ale MGS4 je "technicky bezchybný" podľa Gamespotu a stojí na hviezdnom 94 metaskóre na Metacritic. Guns of the Patriots je jednoducho jednou z najlepších hier vydaných na PS3.

 

Gunhouse (PS Vita)

Gunhouse je unikátna a návyková hra, ktorá je z časti hlavolam a z časti herný žáner bránenia veže. Chudobné, bezmocné siroty potrebujú vašu pomoc pred silnými, neodhadnuteľnými šéfmi. Zbavte sa ich s vylepšovateľnými zbraňami a nekonečnou porciou strategickej zábavy. A ešte, čerešničkou na torte je soundtrack, ktorý nebudete môcť dostať z hlavy!

 

Rogue Aces (PS Vita)

V tejto rýchlo prebiehajúcej leteckej bojovej hre bojujete so zlým barónom a snažíte sa oslobodiť krajinu od jeho zlých prisluhovačov. Rogue Aces ponúka nula načítacích obrazoviek a nekonečné vlny unikátne navrhnutých nepriateľov.


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

PS Plus Júl - Hry zadarmo

1.7.2019 19:55   |   77 x   |  
PS Plus Júl - Hry zadarmo

https://www.youtube.com/watch?v=I_45JTEXsFs Ďalšie dve hry boli oznámené pre PS Plus júlovú zostavu a ako zvyčajne budú zahrnuté ako bonus pre všetkých aktívnych odber ...Martin D. (SK)

20.8.2019 23:48 ( 19 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

 • tovar dorucili do 15 min. kedze slo o elektronicky kluc

Alexander S. (SK)

20.8.2019 08:49 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Obidve licencie, ktore som kupoval su plne funkcne a instalacia prebehla bez problemov. S obchodom som aj kvoli rychlemu vybaveniu velmi spokojny.

 • zaujimave ceny
 • online platby
 • rychle vybavenie

Martin K. (SK)

15.8.2019 17:46 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Perfektné, hry som dostal okamžite, aktivácia bezproblémová, podpora vždy pripravená reagovať na moje otázky.