PlayStation Plus | Hry zadarmo Marec 2023
PlayStation Plus | Hry zadarmo Marec 2023

PlayStation Plus | Hry zadarmo Marec 2023

| 1637 x

PlayStation Plus | Hry zadarmo Marec 2023

Nový mesiac prináša nové bonusové hry pre predplatiteľov Playstation Plus. Tento mesiac sú to 3 super hry, ktoré budú k dispozícii na stiahnutie z obchodu PlayStation Store od 7. marca do 3. apríla 2023.

 

  1. #Battlefield 2042 | PS4, PS5
  2. #Minecraft Dungeons | PS4
  3. #Code Vein | PS4
  4. #Čo získate členstvom PS Plus?
  5. #Ako sa pripojiť?

 

 

Battlefield 2042 | PS4, PS5

Battlefield 2042 je FPS strieľačka, s ktorou sa vracia legendárne totálne vojnové nasadenie známe z tejto hernej série. V blízkej budúcnosti, vo svete, ktorý je zmietaný nepokojmi, sa musíte prispôsobiť a vysporiadať sa s dynamicky meniacim sa bojiskom. V tom vám pomôže váš tím a modern7 arzenál.

 

Minecraft Dungeons | PS4

Prebojujte sa úplne novou akčnou adventúrou, inšpirovanou klasickými prehľadávačmi dungeonov a odohrávajúcou sa vo vesmíre Minecraftu! Odvážte sa do dungeonov sami alebo sa spojte s priateľmi! Až štyria hráči môžu spolu bojovať v akčných, pokladmi nabitých a divoko rozmanitých úrovniach – to všetko v epickom úsilí zachrániť dedinčanov a zničiť zlého Arch-Illagera!

 

Code Vein | PS4

Spojte sa s partnerom s umelou inteligenciou alebo s priateľom v kooperatívnom multiplayeri a vydajte sa do sveta deštrukcie v tomto príbehovo prepojenom dungeone, pričom využite svoje spoločné sily na koordináciu postupu a vzájomnú obranu pred nečakanými útokmi alebo na boj s príliš silnými nepriateľmi. Vyberte si z rôznych zbraní, ako sú bajonety, sekery, kopije a ďalšie. Vylepšite schopnosti svojej postavy pomocou mocných vylepšení Blood Code, Získajte novú výbavu, zvyšujte úroveň svojej postavy a staňte sa silnejšími, aby ste mohli povstať proti Strateným.

 

Čo získate členstvom PS Plus?

Ak nie ste členom PlayStation Plus, mali by ste byť! Neprichádzate len o online hranie, ale každý mesiac vám újdu aj hry zadarmo, ako napríklad hry spomenuté vyššie. Tu je čo získate členstvom PS Plus:

Online hry: Čoraz viac a viac hier je len online, alebo hlavným ťahákom celej hry je režim Multiplayer. Ak nehráte on-line, nevyužívate svoj PlayStation naplno a prichádzate o množstvo hernej zábavy.
Cloud Storage: Väčšina AAA titulov v týchto dňoch vyžaduje najmenej 50 GB miesta na pevnom disku. To je tak 10 hier a váš pevný disk je plný. Cloud Storage vám umožňuje stiahnuť neobmedzené množstvo hier a dáva vám možnosť si ich všetky vziať so sebou ku kamarátom. Budete mať prístup ku všetkému vo vašom systéme kamkoľvek pôjdete.
Hry zadarmo: Kto nemá rad veci zadarmo? Všetky bezplatné hry ponúkané každý mesiac môžete stahovať a hrať 24 hodín denne tak dlho pokiaľ je vaša služba Playstation Plus aktívna. Okrem toho nové hry sa pridávajú každý mesiac.

 

Ako sa pripojiť?

Stačí si zakúpiť predplatné PlayStation Plus, aby ste mohli využívať všetky výhody, vyberte si svoju krajinu a požadovanú dĺžku členstva!

 


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Slavo B. (SK)

5.12.2023 10:51 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

lahke objednanie aj platenie rychle dodanie


Jozef H. (SK)

5.12.2023 09:30 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

S e-shopom som velmi spokojny. Vsetko prebehlo hladko a rychlo, dokonca mi pribalili aj maly darcek:)


Radek M. (CZ)

4.12.2023 12:45 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Velmi rychlé dodání

  • Velmi rychlé dodání - dopoledne objednáno, druhý den doručeno