Prichádzajúce augustové novinky
Prichádzajúce augustové novinky

Prichádzajúce augustové novinky

Ancestors: The Humankind Odyssey

Dátum vydania: 27. augusta

RPG

Rovnako ako starý slogan Jurského Parku: dobrodružstvo, ktoré na svoj vznik čakalo milióny rokov a tentoraz od tvorcov Assassin's Creed. Ako prastarý primát budete bojovať o prežitie lovom nebezpečnej divokej zveri a vytváraním aliancií s inými kmeňmi. Nenechajte sa však príliš priťahovať k žiadnemu primátovi, pretože cieľom je preniesť všetko čo ste sa naučili, do vášho rodokmeňa naprieč miliónov rokov.

 

Dark Pictures: Man of Medan

Dátum vydania: 30. augusta

Horror

Until Dawn bola campy, ale príjemná hororová PS4 hra, ktorá obsahovala množstvo známych ľudí, ktorých poznáte z televízie. Dobrou správou je, že spoločnosť Supermassive má v úmysle vyprodukovať dve podobné hry každý rok v rámci antológie „Dark Pictures“, tentoraz prichádza na PC. Man of Medan vezme osadenstvo atraktívnych ľudí a uväzní ich na obrovskej lodi, ktorá je určite plná duchov a tetanu.

 

Blair Witch Project

Dátum vydania: 30. augusta   

Horror

Ak si pamätáte hry Layers of Fear (alebo sci-fi Observation), potom máme pre vás dobré správy. Ten istý tím pracuje aj na tejto hrôzostrašnej hre o prežitie, založenej na neslávnom filme z roku 1999, ktorý bol priekopníkom žánru nájdených záberov. Prajeme vám veľa strachu!


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Miloš B. (SK)

23.2.2020 16:58 ( 18 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • digitalne kluce

Peter R. (SK)

19.2.2020 18:27 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychlosť
  • cena

Peter R. (SK)

6.2.2020 18:33 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]