Prichádzajúce augustové novinky
Prichádzajúce augustové novinky

Prichádzajúce augustové novinky

Ancestors: The Humankind Odyssey

Dátum vydania: 27. augusta

RPG

Rovnako ako starý slogan Jurského Parku: dobrodružstvo, ktoré na svoj vznik čakalo milióny rokov a tentoraz od tvorcov Assassin's Creed. Ako prastarý primát budete bojovať o prežitie lovom nebezpečnej divokej zveri a vytváraním aliancií s inými kmeňmi. Nenechajte sa však príliš priťahovať k žiadnemu primátovi, pretože cieľom je preniesť všetko čo ste sa naučili, do vášho rodokmeňa naprieč miliónov rokov.

 

Dark Pictures: Man of Medan

Dátum vydania: 30. augusta

Horror

Until Dawn bola campy, ale príjemná hororová PS4 hra, ktorá obsahovala množstvo známych ľudí, ktorých poznáte z televízie. Dobrou správou je, že spoločnosť Supermassive má v úmysle vyprodukovať dve podobné hry každý rok v rámci antológie „Dark Pictures“, tentoraz prichádza na PC. Man of Medan vezme osadenstvo atraktívnych ľudí a uväzní ich na obrovskej lodi, ktorá je určite plná duchov a tetanu.

 

Blair Witch Project

Dátum vydania: 30. augusta   

Horror

Ak si pamätáte hry Layers of Fear (alebo sci-fi Observation), potom máme pre vás dobré správy. Ten istý tím pracuje aj na tejto hrôzostrašnej hre o prežitie, založenej na neslávnom filme z roku 1999, ktorý bol priekopníkom žánru nájdených záberov. Prajeme vám veľa strachu!


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Viliam L. (SK)

15.9.2019 14:21 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • veľmi rýchle doručenie

Alena K. (SK)

11.9.2019 22:16 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Najlepší zákaznícky servis, pomohli mi so všetkým, čo bolo treba a to - okamžite. S takouto starostlivosťou o zákazníka som sa ešte nestretla. Odporúčam pre všetkých, aj menej technicky zdatných:-)

  • rýchlosť dodania
  • bezkonkurenčný zákaznícky servis
  • rýchla komunikácia
  • ochota a ústretovosť
  • skvelá cena za softvér

Stanislav K. (CZ)

11.9.2019 19:53 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Perfektní stránka, výborné ceny, rychlost zaslaného klíče, vše jednoduché (návod jak zadat klíč od digihry). Vše super, obchod jednoznačně doporučuji. Děkuji

  • Rychlost, cena, dostupnost
  • žádné