PS Plus August
PS Plus August

PS Plus August

August prináša členom PlayStation Plus ďalšie dve (veľmi odlišné) hry zadarmo. Jedna vás postaví na futuristickú závodnú dráhu a druhá za sniper pušku.

K stiahnutiu budú k dispozícií od 6. augusta. Dovtedy je stále k dispozícii júlová ponuka Detroitu: Become Human a Horizon Chase Turbo. Chyťte ich skôr, kým zmiznú!

 

WipEout Omega Collection

K dispozícii od 6. augusta do 2. septembra

Pripravte sa na rýchlu, futuristickú závodnú hru, v ktorej môžete hrať sólo alebo s priateľmi online alebo multiplayer s rozdelenou obrazovkou. V tejto kolekcii sú zahrnuté tri hry (WipEout HD, WipEout HD Fury a WipEout 2048). Navyše každá hra bola vylepšená o textúry HD, vylepšené efekty, podporu HD 4K a ďalšie.

 

Sniper Elite 4

K dispozícii od 6. augusta do 2. septembra

Cestujte rozmanitým a detailným prostredím a užite si stealth hrateľnosť, pri osloboďovaní  Talianska z čeľustí fašizmu. Tento posledný vstup do druhej svetovej vojny vás priblíži k tejto akcii viac ako kedykoľvek predtým. Keď sa vám podarí smrteľná strela v Sniper Elite 4 ... pochopíte. Pozrite sa na video vyššie a zistite, čo máme na mysli

 

Čo získate členstvom PS Plus?

Ak nie ste členom PlayStation Plus, mali by ste byť! Neprichádzate len o online hranie, ale každý mesiac vám újdu aj hry zadarmo, ako napríklad hry spomenuté vyššie. Tu je čo získate členstvom PS Plus:

Online hry: Čoraz viac a viac hier je len online, alebo hlavným ťahákom celej hry je režim Multiplayer. Ak nehrajete on-line, nevyužívate svoj PlayStation naplno a prichádzate o množstvo hernej zábavy.
Cloud Storage: Väčšina AAA titulov v týchto dňoch vyžaduje najmenej 50 GB miesta na pevnom disku. To je tak 10 hier a váš pevný disk PS4 je plný. Cloud Storage vám umožňuje stiahnuť neobmedzené množstvo hier a dáva vám možnosť si ich všetky vziať so sebou  ku kamarátom. Budete mať prístup ku všetkému vo vašom systéme kamkoľvek pôjdete.
Hry zadarmo: Kto nemá rad veci zadarmo? Všetky bezplatné hry ponúkané každý mesiac môžete stahovať a hrať 24 hodín denne tak dlho pokiaľ je vaša služba Playstation Plus aktívna. Okrem toho nové hry sa pridávajú každý mesiac. Pozrite si ponuku hier, ktoré sú stále k dispozícií za Október a čo je nové pre mesiac November.


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

PS Plus Jún

6.6.2019 12:00   |   93 x   |  
PS Plus Jún

Členovia PlayStation Plus môžu do svojej knižnice zadarmo pridať budúci týždeň dve fantastické hry. 4. júna budú obe hry nižšie dostupné v obchode PlayStation Store. Dovt ...Marek D. (SK)

4.12.2019 06:43 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Veľká spokojnosť


Jozef G. (SK)

1.12.2019 10:07 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Super komunikácia a vybavenie požiadavky

Henrich G. (SK)

26.11.2019 15:47 ( 9 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]