PS Plus Júl - Hry zadarmo
PS Plus Júl - Hry zadarmo

PS Plus Júl - Hry zadarmo

Ďalšie dve hry boli oznámené pre PS Plus júlovú zostavu a ako zvyčajne budú zahrnuté ako bonus pre všetkých aktívnych odberateľov. Obe hry uvedené nižšie sa odomknú 2. júla. Dovtedy je ešte čas na stiahnutie júnovej ponuky Borderlands: The Handsome Collection a Sonic Mania.

  1. #Pro Evolution Soccer (PES) 2019
  2. #Horizon Chase Turbo
  3. #Čo získate členstvom PS Plus?

 

Pro Evolution Soccer (PES) 2019

Pre Evolution Soccer prináša futbalový zážitok, ktorý zachytáva čisté umenie hry. Pohyb lopty po ihrisku je cíti citlivý a realistický, prihrávky sú hladké a prirodzené, a všeobecne, PES 2019 je najrealistickejší futbalový simulátor.

Pozornosť venovaná detailom dosahuje novú úroveň v PES 2019 s 11 novými vlastnosťami, ktoré zvyšujú jedinečnosť hráča. Každý hráč má svoju vlastnú štýl hrania a na základe svojich individuálnych silných stránok a zručností, môže teraz vykonať výhybky, prihrávky naslepo, stúpajúce strely, zachytenia lôpt a ďalších 7 pokročilých manévrov.

 

Horizon Chase Turbo

Horizon Chase Turbo je pravá arkádová závodná hra, ktorá je inšpirovaná zlatým vekom 90. rokov. Všetko od zvukov a dizajnov áut, až po havarijné animácie a kulisy tejto oživenej hry zasiahne kohokoľvek, kto hral klasické závodné hry. Pre všetky herné módy Horizon Chase Turbo je k dispozícii aj multiplayer - takže si vezmite svojich priateľov, pohodlnú pohovku a túto bezplatnú hru 2. júla.

 

Čo získate členstvom PS Plus?

Ak nie ste členom PlayStation Plus, mali by ste byť! Neprichádzate len o online hranie, ale každý mesiac vám újdu aj hry zadarmo, ako napríklad hry spomenuté vyššie. Tu je čo získate členstvom PS Plus:

Online hry: Čoraz viac a viac hier je len online, alebo hlavným ťahákom celej hry je režim Multiplayer. Ak nehrajete on-line, nevyužívate svoj PlayStation naplno a prichádzate o množstvo hernej zábavy.
Cloud Storage: Väčšina AAA titulov v týchto dňoch vyžaduje najmenej 50 GB miesta na pevnom disku. To je tak 10 hier a váš pevný disk PS4 je plný. Cloud Storage vám umožňuje stiahnuť neobmedzené množstvo hier a dáva vám možnosť si ich všetky vziať so sebou  ku kamarátom. Budete mať prístup ku všetkému vo vašom systéme kamkoľvek pôjdete.
Hry zadarmo: Kto nemá rad veci zadarmo? Všetky bezplatné hry ponúkané každý mesiac môžete stahovať a hrať 24 hodín denne tak dlho pokiaľ je vaša služba Playstation Plus aktívna. Okrem toho nové hry sa pridávajú každý mesiac. Pozrite si ponuku hier, ktoré sú stále k dispozícií za Október a čo je nové pre mesiac November.


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Tomáš Š. (SK)

18.10.2019 06:59 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Cena a rýchlosť

Miro M. (CZ)

17.10.2019 10:12 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Kúpil som zatiaľ 3 hry a všetko fachčí, ako má :-) Super hry, super ceny a super dodanie! Doporučujem!


Alexander S. (SK)

15.10.2019 08:51 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

S obchodom som maximalne spokojny, nakup bol bez problemov. Komunikacia so zakaznikmi na vybornej urovni.

  • rychle dodanie
  • komunikacia so zakaznikmi