PS Plus Májové hry zadarmo
PS Plus Májové hry zadarmo

PS Plus Májové hry zadarmo

PlayStation Plus predplatiteľov tento mesiac čakajú 2 hry. Obe hry uvedené nižšie budú môcť byť stiahnuté od utorka 7. mája. Aby ste ich mohli bezplatne prevziať, musíte mať predplatenú službu PlayStation Plus.

 

Overcooked

Zavolajte pár priateľov, posadajte si na gauč a pripravte sa na kooperačné varenie, ktoré je bláznivé, chaotické a ... kuriózne! Vaša práca je jednoduchá: urobte svojich zákazníkov šťastnými. Len sa snažte nerozptyľovať tým, že by ste mohli variť na vrchole ľadovej kvetiny alebo krájať cibulu, keď sa pohybujete medzi rýchlymi nákladiakmi! Budete musieť spolupracovať so svojimi spoluhráčmi, aby ste zostali organizovaní a všetko stihli na čas bez ohľadu na to v akej bláznivej "kuchyňy" sa ocitnete. Dokonalá spoločenská hra!

 

What Remains of Edith Finch

What Remains of Edith Finch je zbierka podivných príbehov o rodine v štáte Washington. Ako Edith budete preskúmavať kolosálny dom Finchovcov, hľadať príbehy, pritom ako skúma svoju rodinnú históriu sa pokúsi sa zistiť, prečo je posledná zo svojej rodiny, ktorá zostala nažive. Každý príbeh, ktorý nájdete, vám umožní prežiť život člena vašej rodiny v deň ich smrti, s príbehmi od dávnej minulosti až po súčasnosť.

 

Ak nie ste členom PlayStation Plus, mali by ste byť! Neprichádzate len o online hranie, ale každý mesiac vám újdu aj hry zadarmo, ako napríklad hry spomenuté vyššie. Tu je čo získate členstvom PS Plus:

Online hry: Čoraz viac a viac hier je len online, alebo hlavným ťahákom celej hry je režim Multiplayer. Ak nehrajete on-line, nevyužívate svoj PlayStation naplno a prichádzate o množstvo hernej zábavy.
Cloud Storage: Väčšina AAA titulov v týchto dňoch vyžaduje najmenej 50 GB miesta na pevnom disku. To je tak 10 hier a váš pevný disk PS4 je plný. Cloud Storage vám umožňuje stiahnuť neobmedzené množstvo hier a dáva vám možnosť si ich všetky vziať so sebou  ku kamarátom. Budete mať prístup ku všetkému vo vašom systéme kamkoľvek pôjdete.
Hry zadarmo: Kto nemá rad veci zadarmo? Všetky bezplatné hry ponúkané každý mesiac môžete stahovať a hrať 24 hodín denne tak dlho pokiaľ je vaša služba Playstation Plus aktívna. Okrem toho nové hry sa pridávajú každý mesiac. Pozrite si ponuku hier, ktoré sú stále k dispozícií za Október a čo je nové pre mesiac November.


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Alexander K. (SK)

27.5.2020 11:15 ( 6 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť dodania
  • Ceny
  • Prehľadnosť stránky

Oskar S. (CZ)

26.5.2020 20:01 ( 21 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • objednávka vyřízená ihned, klíč jsem obdržel během hodiny

Jan K. (SK)

24.5.2020 20:20 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychle a super