PS Plus Septembrové hry zadarmo
PS Plus Septembrové hry zadarmo

PS Plus Septembrové hry zadarmo

Obi dve hry budú k dispozícii na stiahnutie z obchodu PlayStation Store od 3. septembra do 30. septembra 2019

 

Batman: Arkham Knight

Zíďte do obkľúčených ulíc Arkham City ako najznámejší DC križiak bojujúci proti kriminalite v akčnom neo noir dobrodružstve a výbušnom finále Arkham série.

Vytiahnite legendárny čierny plášť a preskúmajte rozsiahlu neónovú metropolu, prychyťte sa o steny a skáčte cez strechy, kĺzajte medzi budovami alebo roztrhajte ulice v super silnom batmobile.

Bojujte proti niektorým z najznámejších nepriateľov križiackej výpravy, vrátane Scarecrowa, Harley Quinn, Killer Croca a ďalších, použite brutálny boj ruky proti rukám a množstvo pomôcok, ktoré vám pomôžu aby ste obsadené mesto raz a navždy oslobodili.

Ste pripravení stať sa Batmanom?

 

Darksiders III

Darksiders III je drsné akčné dobrodružstvo typu kopni a udri, ktoré vás umiestni do temného fantasy sveta plného rozmanitých prostredí, nebezpečných nepriateľov, skrytých tajomstiev a zbraní a schopností na odomknutie.

Prevezmite úlohu Fury, najnepredvídateľnejšiu a najtajomnejšiu zo štyroch jazdcov, pritom ako sa vracia na spálenú Zem, aby našla a zničila sedem smrteľných hriechov. Nájdite každý zo siedmich smrteľných hriechov, zabite ich prisluhovačov a obnovte rovnováhu medzi dobrom a zlom na Zemi.

 

Čo získate členstvom PS Plus?

Ak nie ste členom PlayStation Plus, mali by ste byť! Neprichádzate len o online hranie, ale každý mesiac vám újdu aj hry zadarmo, ako napríklad hry spomenuté vyššie. Tu je čo získate členstvom PS Plus:

Online hry: Čoraz viac a viac hier je len online, alebo hlavným ťahákom celej hry je režim Multiplayer. Ak nehrajete on-line, nevyužívate svoj PlayStation naplno a prichádzate o množstvo hernej zábavy.
Cloud Storage: Väčšina AAA titulov v týchto dňoch vyžaduje najmenej 50 GB miesta na pevnom disku. To je tak 10 hier a váš pevný disk PS4 je plný. Cloud Storage vám umožňuje stiahnuť neobmedzené množstvo hier a dáva vám možnosť si ich všetky vziať so sebou  ku kamarátom. Budete mať prístup ku všetkému vo vašom systéme kamkoľvek pôjdete.
Hry zadarmo: Kto nemá rad veci zadarmo? Všetky bezplatné hry ponúkané každý mesiac môžete stahovať a hrať 24 hodín denne tak dlho pokiaľ je vaša služba Playstation Plus aktívna. Okrem toho nové hry sa pridávajú každý mesiac. Pozrite si ponuku hier, ktoré sú stále k dispozícií za Október a čo je nové pre mesiac November.


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Tobiáš K. (CZ)

9.8.2020 21:56 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Objednával jsem Digi kód pro hru na Steam, kód dorazil okamžitě po platbě. Nemám co vytknout, cena byla skvělá.

  • Rychlé a bezproblémové doručení
  • Skvělé ceny

Michal I. (CZ)

8.8.2020 20:26 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Vše proběhlo rychle a účtovali solidní kurz na Eura


Andrej G. (SK)

3.8.2020 14:57 ( 10 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Do 2 hodin hram lepšie než dvd kupovať

  • Ceny
  • Rychlost
  • Jedoduchost
  • niektore hry ako NHL nie su na PC