PS Plus Septembrové hry zadarmo
PS Plus Septembrové hry zadarmo

PS Plus Septembrové hry zadarmo

Obi dve hry budú k dispozícii na stiahnutie z obchodu PlayStation Store od 3. septembra do 30. septembra 2019

 

Batman: Arkham Knight

Zíďte do obkľúčených ulíc Arkham City ako najznámejší DC križiak bojujúci proti kriminalite v akčnom neo noir dobrodružstve a výbušnom finále Arkham série.

Vytiahnite legendárny čierny plášť a preskúmajte rozsiahlu neónovú metropolu, prychyťte sa o steny a skáčte cez strechy, kĺzajte medzi budovami alebo roztrhajte ulice v super silnom batmobile.

Bojujte proti niektorým z najznámejších nepriateľov križiackej výpravy, vrátane Scarecrowa, Harley Quinn, Killer Croca a ďalších, použite brutálny boj ruky proti rukám a množstvo pomôcok, ktoré vám pomôžu aby ste obsadené mesto raz a navždy oslobodili.

Ste pripravení stať sa Batmanom?

 

Darksiders III

Darksiders III je drsné akčné dobrodružstvo typu kopni a udri, ktoré vás umiestni do temného fantasy sveta plného rozmanitých prostredí, nebezpečných nepriateľov, skrytých tajomstiev a zbraní a schopností na odomknutie.

Prevezmite úlohu Fury, najnepredvídateľnejšiu a najtajomnejšiu zo štyroch jazdcov, pritom ako sa vracia na spálenú Zem, aby našla a zničila sedem smrteľných hriechov. Nájdite každý zo siedmich smrteľných hriechov, zabite ich prisluhovačov a obnovte rovnováhu medzi dobrom a zlom na Zemi.

 

Čo získate členstvom PS Plus?

Ak nie ste členom PlayStation Plus, mali by ste byť! Neprichádzate len o online hranie, ale každý mesiac vám újdu aj hry zadarmo, ako napríklad hry spomenuté vyššie. Tu je čo získate členstvom PS Plus:

Online hry: Čoraz viac a viac hier je len online, alebo hlavným ťahákom celej hry je režim Multiplayer. Ak nehrajete on-line, nevyužívate svoj PlayStation naplno a prichádzate o množstvo hernej zábavy.
Cloud Storage: Väčšina AAA titulov v týchto dňoch vyžaduje najmenej 50 GB miesta na pevnom disku. To je tak 10 hier a váš pevný disk PS4 je plný. Cloud Storage vám umožňuje stiahnuť neobmedzené množstvo hier a dáva vám možnosť si ich všetky vziať so sebou  ku kamarátom. Budete mať prístup ku všetkému vo vašom systéme kamkoľvek pôjdete.
Hry zadarmo: Kto nemá rad veci zadarmo? Všetky bezplatné hry ponúkané každý mesiac môžete stahovať a hrať 24 hodín denne tak dlho pokiaľ je vaša služba Playstation Plus aktívna. Okrem toho nové hry sa pridávajú každý mesiac. Pozrite si ponuku hier, ktoré sú stále k dispozícií za Október a čo je nové pre mesiac November.


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Alexander S. (SK)

17.11.2019 06:46 ( 21 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Vsetok soft bol zatial dodany bez vacsich problemov, obchod komunikuje

  • ako vzdy promtne riesenie a dodanie

Radek Z. (SK)

16.11.2019 10:22 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Nemám výhrady :)

  • Rýchlosť
  • Spoľahlivosť
  • Bezproblémovosť

Richard Ť. (SK)

16.11.2019 09:42 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Kúpil som si 3x random keys a prišli mi dva funkčné a jeden duplikát, ostatne dva som si pekne aktivoval na steam bez problému, len to čakanie na overenie účtu trvalo celkom dlho.

  • 1. 3x random keys a prišli mi dva funkčné a jeden duplikát
  • 2. čakanie na overenie účtu