Cal Kestis sa vráti v roku 2023
Cal Kestis sa vráti v roku 2023

Cal Kestis sa vráti v roku 2023

| 211 x

Respawn odhaľuje Star Wars Jedi: Survivor, pokračovanie Fallen Order

Spoločnosť Respawn Entertainment na Star Wars Celebration oficiálne predstavila svoje pokračovanie Star Wars Jedi: Fallen Order. Pokračovanie, Star Wars Jedi: Survivor, vyjde na PlayStation 5, Windows PC a Xbox Series X v roku 2023, oznámil vydavateľ Electronic Arts v tlačovej správe.

Prvá upútavka na Star Wars Jedi: Survivor ukazuje návrat Cala Kestisa, padawana, ktorý prežil Order 66 z Fallen Order. Ďalšia jeho cesta vo svete Star Wars sa odohráva päť rokov po udalostiach z Fallen Order, hovorí Respawn, pričom Cal je stále prenasledovaný Impériom ako jeden z posledných zostávajúcich Jediov. Hra Jedi: Survivor „rozšíri dynamický boj série novými a inovatívnymi spôsobmi a Cal sa naučí nové zručnosti a rozšíri svoje spojenie so Silou.

„Ešte pred dokončením hry Jedi: Fallen Order mal náš tím víziu, ako preniesť dobrodružstvo pre Cala, BD a posádku do pokračovania,“ povedal Stig Asmussen, vracajúci sa riaditeľ hry z Respawn. „Na Jedi: Survivor pracujeme v súlade s Lucasfilm Games, aby sme nadviazali spojenie s Jedi: Fallen Order. Využívame pokročilé technológie na vytvorenie dynamickejšieho boja a filmového rozprávania, aby sme rozšírili Calov príbeh, keď dospieva a prežíva v temných časoch. Nemôžeme sa dočkať, kedy sa o tejto hre podelíme so svetom neskôr v tomto roku."

Trailer:


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Miroslav V. (SK)

28.6.2022 23:53 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Rozhodne kupim znovu, velka spokojnost

  • Bonusy k objednavke
  • Rychle dorucenie
  • 100% spokojnost
  • Ziadne

Erik F. (SK)

25.6.2022 09:49 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

super cena, rychle dodanie kodu, 100% funkčnosť kodu, odporučam

  • kod prišiel okamžite, kod fungoval, aktivoval som ho som maximalne spokojny
  • žiadne

František M. (SK)

18.6.2022 08:52 ( 13 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Pri prvom nakupe prebehlo vsetko tak ako malo problem sa vyriesil hned