Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Far Cry 3

Výrobca: Ubisoft
Platforma: PC Uplay
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Lokalizácia: EN
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 29.10.2010
9.10
S DPH
Bez DPH: 7.58

Far Cry 3 ponúkne poriadnu jazdu, piesok, palmy, vratké stavby s plechovými strechami, domorodcov so samopalmi a veľa krvi.Hlavným hrdinom tretieho pokračovania je Jason Brody, osamotený bojovník na okraji sveta, uviazla na tajomnom tropickom ostrove odrezaní od civilizácie.V tomto divokom raji, kde bezprávie a násilie sú každodennou realitou, budú hráči sami určovať, kedy, kde a ako sa udalosti odohrajú.Hráči sa proplíží a prestrieľa si svoju cestu cez ostrov, kde nikto už nedokáže rozoznať čo je správne a čo zlé. 

Na ostrove Far Cry 3 sa hráči ponoria do bohatého a úžasného prostredia plného zaujímavých postáv, zákutiach k objavovaniu a akčného boja.Budú musieť čeliť temnej strane ľudstva a správať sa ako Jason Brody.Far Cry 3 funguje vo svete existujúcej reality, ktorá akoby bola vytrhnutiu priamo z titulkov novín.Prírodné prostredie je nástrojom, ktorý má byť použitý na prežitie, k improvizovaným riešeniam útokov, alebo mätenie nepriateľov. 

Spustím hru Far Cry 3?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers
100% zákazníkov odporúča
25 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.