Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Far Cry 6

Výrobca: Ubisoft
Platforma: PC Uplay
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 7.10.2021
49.88
S DPH
Bez DPH: 41.57
Digitálna kópia

Far Cry 6 na PC Uplay

"Si zlý? Si netvor? "Pýta sa krutý diktátor svojho syna, keď sa pozerajú na protestujúcich, ktorí na ulici volajú po revolúcii. Anton Castillo sa dostal k moci vďaka sľubu, že kedysi prosperujúcemu ostrovnému národu Yara vráti jeho zašlú slávu a svoju predstavu o raji má v pláne uskutočniť stoj čo stoj. So svojím 13 ročným synom Diegom, ktorý mu svedomito stojí po boku, drží Anton budúcnosť Yary pevne vo svojich rukách.

Yara leží v srdci Karibiku ako tropický raj zamrznutý v čase. Desiatky rokov ekonomických sankcií národ zdevastovali, takže je teraz chudobný a rozdelený. Časť Yaranov Antona slepo nasleduje, zvyšok je v mene obnovy raja podrobený. Keď Antonova brutalita presiahne krajnú hranicu, pohár trpezlivosti pretečie a po celej krajine sa rozhorí oheň vzbury.

V hre Far Cry® 6 sa hráči ponoria do adrenalínom pulzujúceho chaotického sveta modernej partizánske revolúcie. Vydajte sa do napínavého boja proti Antonovmu režimu v bujných džungliach i hustých mestách ako Dani Rojas - miestny Yaran, ktorý sa ocitol uprostred všetkého toho chaosu. V boji, kedy musíte použiť všetko, čo máte, využite arzenál jedinečných a prekvapivých nových zbraní, vozidiel a zvieracích spoločníkov a stojte na čele revolúcie, ktorá vypáli tyranský režim do základov.

Zažehnajte boj za Slobodu

    Pridajte sa k revolúcii proti utlačovatelskému režimu diktátora Antona Castilla a jeho násťročného syna Diega, ktorým vdýchnu život hollywoodske hviezdy Giancarlo Esposito (Mandalorianov, Perníkový táta) a Anthony Gonzalez (Coco).
    Užite si filmový zážitok ako Dani Rojas, miestny Yaran brániaci svoju krajinu pred vládou tyrana. Vyberte si, či chcete hrať za muža alebo ženu a vydajte sa na výpravu občana, ktorý sa stal partizánskym revolucionárom.
    Stretnite sa s pestrou súpiskou nezabudnuteľných postáv v bohatom svete Yary, od ostrého bývalého špióna KGB až po jazvečíka, ktorý je rovnako roztomilý ako smrtiaci.

Rozorvané YARA

    Úplne prvýkrát v sérii Far Cry si užite rušné hlavné mesto: Esperanza. Zvrhnite Antona zo sídla moci tak, že zostanete v utajení, alebo sa pustíte do otvoreného boja proti Antonovej armáde na uliciach.
    Preskúmajte doteraz to najrozsiahlejší ihrisko Far Cry a zjednoťte revolúciu v džungliach, na plážach a v mestách v celom ostrovnom národu.

Staňte sa partizánom

    Skočte do akcie a chaotického partizánskeho boja v srdci revolúcie.
    Keď má nepriateľ početnú aj palebnú prevahu, každý partizán sa musí stať jednomužnou armádou. Na ostrove zamrznutom v čase budete používať všetko, čo máte, aby ste urobili to, čo potrebujete. V boji proti neustupujúcemu vojenskému režimu prídu vhod aj nekonvenčné zbrane.
    Žiadny partizán by nemal byť sám, a tak sa spojte s úplne novým zvieracím spoločníkom, ako je rozkošný jazvečík Chorizo, ktorého nedokáže ignorovať žiadny vojak.

Spustím hru Far Cry 6?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Alex K. (CZ)

25.10.2021 20:29 ( 10 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Kupoval jsem digitální klíč a ten jsem e-mailem obdržel okamžitě a bez problémů i když byla neděle.


Veronika S. (SK)

21.10.2021 08:23 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Objednaná elektronická verzia, kód prišiel do polhodinky. Maximálna spokojnosť.


Ondrej Štepanovský (CZ)

18.10.2021 12:22 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Nakupujem tu pravidelne - Maximálna spokojnosť

  • Kvalitný obchod
  • Výhodné ceny
  • Rýchlosť dodania