Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Insurgency

Výrobca: New World Interactive
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Lokalizácia: EN
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 22.1.2014
3.59
S DPH
Bez DPH: 2.99

Multiplayerová strieľačka od štúdia New World Interactive v samostatnej verzii ponúkajúc tú istú hrateľnosť , ktorá zdobila pôvodné mod . Znamená to snahu o realistickejšie poňatie boja . Zabudnite na zameriavací kríž , v Insurgency sa strieľa buď nepresne od boku , alebo s pomocou mieridiel na zbraniach , ktorý je v hre len tak mimochodom cez 20. A kopú , na to v akcii nesmiete zabúdať ! Pätica kompetitívnych a dvojica kooperatívnych módov pojmú v jednej hre až 32 hráčov , na ktorých čaká 12 máp v rôznych prostrediach od Afganistanu , cez Somálsko až po Irak . Insurgency by nemala byť hra pre násťročných uvřeštěnce , pretože tímová hra s dôrazom na dodržiavanie zvolených rolí je podľa tvorcov základom úspechu . Neoddeliteľnou súčasťou perfektnej súhry je aj komunikácia v tíme , poťažmo plánovanie jednotlivých fáz boja prostredníctvom mapy .

Spustím hru Insurgency?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.


Emil Z.

23.4.2019 16:41 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • okamžitý nákup bez čakania

Peter B.

17.4.2019 08:59 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Rýchle vybavenie, super cena...


Ján M.

13.4.2019 11:57 ( 11 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • takmer okamžitá dostupnosť za dobré ceny