Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Kingdom Come Deliverance

Výrobca: Warhorse Studios
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: Czech
Dátum vydania: 13.2.2018
16.80
S DPH
Bez DPH: 14.00
Digitálna kópia

Kingdom Come: Deliverance sa odohráva v 15. storočí, pričom napriek očakávaniam sa vyhne obdobia husitských revolučných búrok. Napriek tomu prinesie vernú simuláciu stredovekého človeka, v ktorom o akcii a boj o holý život nebola núdza. Ospravedlňujeme sa, ale snažíte sa o zobrazenie videa, ktoré nie je podporované vaším zariadením. % Kingdom Come: Deliverance prináša pocit národnej hrdosti a príbeh, ktorý sa pokojne mohol prihodiť niektorému z vašich predkov, žijúcich v stredoveku na našom území. vypnuté Vynechať z lightbox Zúčastňujete sa masívnych bitiek, vrátane obliehania hradov. vypnuté Vynechať z lightbox Prechádzať budete realistickú stredovekú krajinou. vypnuté Vynechať z lightbox Verné poňatie boja Vývojári venovali súbojovému systému veľkú pozornosť, dokonca využili technológie motion capture, takže animácie šermiarskych bojov budú na skutočne vysokej úrovni. Navyše hra ide aj tu v stopách takmer dogmatického realizmu. vypnuté Vynechať z lightbox Stredovek bez príkras Kingdom Come: Deliverance sa odohráva v 15. storočí, pričom napriek očakávaniam sa vyhne obdobia husitských revolučných búrok.

Spustím hru Kingdom Come Deliverance?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
25 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Alexander K. (SK)

27.5.2020 11:15 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť dodania
  • Ceny
  • Prehľadnosť stránky

Oskar S. (CZ)

26.5.2020 20:01 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • objednávka vyřízená ihned, klíč jsem obdržel během hodiny

Jan K. (SK)

24.5.2020 20:20 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychle a super