Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Kingdom Come Deliverance Royal Edition

Výrobca: Warhorse Studios
Región: Global
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: Czech English German French Polish Italian Russian
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 28.5.2019
18.90
S DPH
Bez DPH: 15.75
Digitálna kópia

Kingdom Come: Deliverance sa odohráva v 15. storočí, pričom napriek očakávaniam sa vyhne obdobia husitských revolučných búrok. Napriek tomu prinesie vernú simuláciu stredovekého človeka, v ktorom o akcii a boj o holý život nebola núdza. Ospravedlňujeme sa, ale snažíte sa o zobrazenie videa, ktoré nie je podporované vaším zariadením. % Kingdom Come: Deliverance prináša pocit národnej hrdosti a príbeh, ktorý sa pokojne mohol prihodiť niektorému z vašich predkov, žijúcich v stredoveku na našom území. vypnuté Vynechať z lightbox Zúčastňujete sa masívnych bitiek, vrátane obliehania hradov. vypnuté Vynechať z lightbox Prechádzať budete realistickú stredovekú krajinou. vypnuté Vynechať z lightbox Verné poňatie boja Vývojári venovali súbojovému systému veľkú pozornosť, dokonca využili technológie motion capture, takže animácie šermiarskych bojov budú na skutočne vysokej úrovni. Navyše hra ide aj tu v stopách takmer dogmatického realizmu. 

Royal edition obsahuje okrem základnej hry: 
Všetky doposiaľ vydané rozšírenia a špeciálnu mapu „Poklady minulosti“, ktorá vám odomkne jedinečné mapy k pokladom a rozšírenú výzbroj pre Jindřicha. V už vydaných rozšíreniach sa zhostíte úlohy novopečeného správcu, dohadzovača, žoldniera alebo Jindřichovej blízkej kamarátky Terezy a vydáte sa v ústrety novým dobrodružstvám.

Spustím hru Kingdom Come Deliverance Royal Edition?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Kristína J. (SK)

6.5.2021 11:03 ( 15 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť doručenia
  • Darčeky

Arpád M. (SK)

5.5.2021 10:06 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • moc drahé
  • platobná brána neni bezpečná

Karel V. (CZ)

30.4.2021 08:07 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

  • Rychlost dodání