Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

The Sims 3 Diesel

Výrobca: Electronic Arts
Platforma: PC Origin
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: English
6.55
S DPH
Bez DPH: 5.46
Digitálna kópia

Dodajte svojim Simíkom štýl pomocou najnovšieho oblečenia , doplnkov a nábytku značky Diesel a pripravte im príjemné bývanie ! Kolekcia The Sims 3 ™ Diesel prináša Simíkom najnovšiu módu a bytových doplnkov od jednej z najobľúbenejších značiek na svete pre moderný životný štýl . Doplňte Simíkom šatník špičkovým oblečením značky Diesel . Oblečte ich do nezameniteľných kúskov od Diesel , ktoré sa stali prakticky synonymom pre denimovú módu . Premenu Simíkov doplňte šmrcovním interiérovým dizajnom , ktorý im domov prinesie nezameniteľný nábytok značky Diesel . Kolekcia The Sims 3 Diesel dodá vašim Simíkom taký vzhľad a životný štýl , ktorý si vždy želali bez ohľadu na to , v ktorej štvrti býva . Pre aktiváciu je potrebné základná hra The Sims 3.

Spustím hru The Sims 3 Diesel?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin S. (CZ)

7.7.2020 08:55 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • Cena

Jozef R. (SK)

2.7.2020 07:54 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť

Aleš S. (CZ)

27.6.2020 07:27 ( 11 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]