Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

The Witcher 3 Wild Hunt - Blood and Wine

Výrobca: CD Projekt RED
Platforma: PC GOG
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Lokalizácia: CZ
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 31.5.2016  
21.11
S DPH
Bez DPH: 17.59 €

O víne a krvi je posledný prídavok k hre Zaklínač 3: Divoký hon - cenami ovenčenej hre na hrdinov zasadené do obrovského otvoreného fantasy sveta. Staňte sa profesionálnym zabijakom príšer Geraltom z Rivie a preskúmajte Toussaint, odľahlý kraj nedotknutý vojnou, kde odhalíte strašné tajomstvo v podobe šelmy, ktorá v kráľovstve rozsieva hrôzu.

Staňte sa profesionálnym zabijakom príšer Geraltom z Rivie a preskúmajte Toussaint, odľahlý kraj nedotknutý vojnou, kde odhalíte strašné tajomstvo v podobe šelmy, ktorá v kráľovstve rozsieva hrôzu. Keď všetky stopy končia v slepých uličkách, iba zaklínač dokáže vyriešiť záhadu a prežiť zlo, ktoré číha v temnote. Datadisk O víne a krvi, ktorý prináša úplne nový kraj, nové postavy a príšery, obsahuje viac ako 20hodinové rozšírenie plné temných skutkov, nečakaných zvratov, romance a klamu.

 

K hraniu hry je nutná základná verzia The Witcher 3. 

Spustím hru The Witcher 3 Wild Hunt - Blood and Wine?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.