Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Mount and Blade Warband GOG

Výrobca: Paradox Interactive
Platforma: PC GOG
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: Czech
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 30.3.2010
4.00
S DPH
Bez DPH: 3.33
Digitálna kópia

GOG verzia

 

Mount Blade : Warband - hráte za dobrodruha zo stredovekej krajiny Calradie , fiktívneho kraja , postrádajícího mágiu a klasické fantazijné prvky , ktorý sa namiesto toho podobá nášmu vlastnému svetu v období středověku.Hra ponúka značnú slobodu pohybu po hernom svete . Môžete sa potulovať po mape , navštevovať mestá a dediny , obchodovať , plniť rôzne úlohy , zúčastniť sa turnajov alebo skúsiť niektorú z nespočetných ďalších možností . Čoskoro si všimnete , že je svet dynamický sám o sebe . Karavany putujú od mesta k mestu , občas je prepadnú banditi , dedinčania nosia tovar na trh , armády sa zhromažďujú a tiahnu krajinou , obliehajú mestá alebo hrady a podnikajú nájazdy na menšie osady . Namiesto toho , aby vám ponúkla pevne danú cestu , po ktorej sa máte uberať . Mount Blade : Warband umožňuje slobodne prežívať rôzne dobrodružstvá v tomto svete . Časom získate známosť na mnohých miestach podľa toho , ako sa spriatelíte s inými postavami alebo ako si ich znepriatelíte , a to vám na oplátku umožní silne ovplyvňovať dianie v hre . Nemusíte tiež zostať nemajetným dobrodruhov . Môžete sa dopracovať k značnému bohatstva a moci , stať sa dôveryhodným vazalom kráľa , dobyť a ovládnuť 3 dediny , hrady a mestá , veliť armádam a ak budete chcieť , môžete sa dokonca postaviť do čela povstania , zvrhnúť kráľa a nahradiť ho iným právoplatným uchádzačom o trón . Nemáte žiadne pevne stanovené méty , ale ponúka sa bohaté a zaujímavé prostredie , v ktorom si môžete vytýčiť vlastné ciele , vytvoriť a rozohrať vlastný príbeh . Jedná sa o samostatne hrateľný datadisk pre hru Mount and Blade .

Spustím hru Mount and Blade Warband GOG?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Alex K. (CZ)

25.10.2021 20:29 ( 11 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Kupoval jsem digitální klíč a ten jsem e-mailem obdržel okamžitě a bez problémů i když byla neděle.


Veronika S. (SK)

21.10.2021 08:23 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Objednaná elektronická verzia, kód prišiel do polhodinky. Maximálna spokojnosť.


Ondrej Štepanovský (CZ)

18.10.2021 12:22 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Nakupujem tu pravidelne - Maximálna spokojnosť

  • Kvalitný obchod
  • Výhodné ceny
  • Rýchlosť dodania