Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

ESET NOD32 Antivirus 1 lic. 24 mes.

Výrobca: ESET
Platforma: PC Software
Dostupnosť: Nie je skladomNie je skladom
54.00
S DPH
Bez DPH: 45.00
Nie je skladom

Tento produkt sa dá využiť na 1 PC 2 roky.

Pridajte sa k viac ako 100 miliónom používateľov z celého sveta ktorých každodenne chráni ESET NOD32. Chráni nás pred digitálnymi hrozbami ako sú napr. vírusy, rootkity, červy, spyware. Tiež nás chráni aj pred hrozbami ktoré sa detekcii zámerne vyhýbajú a blokujú pokusy o zneužitie vášho systému. Zabraňujú pokusom získať vaše používateľské mená a heslá.

Anti-Phishing chráni vašu identitu blokovaním falošných webových stránok, ktoré sa snažia ukradnúť vaše osobné informácie, zatiaľ čo nástroj Exploit Blocker zabraňuje útokom na webové prehliadače, čítačky PDF a ďalšie.
Svetelná systémová stopa zaisťuje, že všetka táto ochrana beží tak ticho na pozadí a ani neviete že tam je.
ESET NOD32 zabraňuje nepovolenému kopírovaniu vašich dát na neznáme zariadenie. 
Umožňuje blokovať zariadenia, ktoré sa pripájajú cez Bluetooth, FireWire a sériový alebo paralelný port. Zároveň chráni aj pred škodlivými JavaScriptmi, ktoré môžu útočiť cez prehliadač. Podporuje prehliadače Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer a Microsoft Edge. 

 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

100%
Hodnotilo 1
100% zákazníkov odporúča
10 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


| |

  • Lacnejsi ako na oficialnej stranke

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Jakub J. (SK)

6.4.2020 10:54 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchle Férové

Alexander S. (SK)

6.4.2020 07:12 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Obchod je spolahlivy, vsetky objednavky boli vybavene rychlo a bez problemov. Obchod komunikuje so zakaznikom, v pripade potreby vedia pomoct. :)

  • rychle vybavenie
  • dobre ceny

Mária K. (SK)

3.4.2020 06:57 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rýchle vybavenie objednávky