Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Metro Last Light

Výrobca: Deep Silver
Región: Europe
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
23.99
S DPH
Bez DPH: 19.99
Digitálna kópia

Hra nás znovu zavedie do Moskovského metra plného desivých mutantov a ničivé sily. Nový diel bude nabitý atmosférou strachu, ktorá by sa dala krájať. Čakajú na nás stiesnené tunely plné nebezpečenstva, hlavne na neopatrné vojakov, ktorí sa vydajú príliš hlboko do tunelov.

Nový diel Metro Last Light prinesie nový a rozsiahlejšie komplex tunelov, ale hlavne bude pokračovať v nadpriemernom príbehu, ktorý bude nadväzovať na prvý diel. Na Artyoma čaká tentoraz ešte zložitejšie rozhodnutia. Bude sa musieť rozhodnúť, ku ktorej frakcii sa pridá. V moskovských tuneloch sa nielen rozliezajú mutanti či neznáma sila, ktorá nenávidí všetko živé, ale aj ľudské frakcie ktoré si idú krvavo po krku. Jedná sa o komunistami a fašisti, ktorí sa snažia získať zásadný vplyv v tuneloch. Nehľadí napravo či naľavo ide im len o moc. Artyoma má sakramentsky ťažká úloha nielen, že sa musí vysporiadať s mutantmi, ale čaká ho aj boj proti dobre vybaveným a organizovaným jednotkám príslušnej frakcie.

Spustím hru Metro Last Light?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
10 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Alexander K. (SK)

27.5.2020 11:15 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť dodania
  • Ceny
  • Prehľadnosť stránky

Oskar S. (CZ)

26.5.2020 20:01 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • objednávka vyřízená ihned, klíč jsem obdržel během hodiny

Jan K. (SK)

24.5.2020 20:20 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychle a super