Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Vampire: The Masquerade Swansong Xbox Series X

Výrobca: Nacon
EAN: 3665962012248
Platforma: Xbox Series X
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 19.5.2022
39.10
S DPH
Bez DPH: 32.58
Krabicová verzia

Hra Vampire: The Masquerade – Swansong, založená na kultovej hre na hrdinov a vyvinutá špecialistami v tomto žánri, je príbehové RPG, v ktorom každé vaše rozhodnutie určuje osud troch hlavných postáv a bostonskej Camarilly.

Čo keby boli upíri skutoční? Čo keby títo krvilační predátori žili v utajení medzi nami a starostlivo osnovali prastaré konšpirácie? A čo keby ste sa vy stali jedným z nich?

V hre Vampire: The Masquerade hráte za jedno z týchto príťažlivých monštier v sofistikovanom svete, kde sú hranice medzi skutočnosťou a nadprirodzenom vždy nejasné.

Hazel Iversen, Labuť, je nová princezná bostonskej Camarilly. Železná ruka v zamatovej rukavici – má v pláne upevniť svoju moc a rešpekt Maškarády, upírskeho práva navrhnutého tak, aby sa ľudia nikdy nedozvedeli o existencii týchto tvorov noci. Lenže nič nejde podľa plánu. Kvôli zvestiam o pletichách, vraždách a mocenských bojoch musíte pracovať v tieňoch a chrániť svoju sektu v rámci horúceho vyšetrovania, ktoré Boston uvrhne do chaosu.

Hrajte ako 3 upíri, ktorým je viac ako sto rokov. Postupujte hrou vďaka ich prepleteným osudom, vysporiadajte sa s ich odlišnými hľadiskami a pomocou ich charakteristiky sa snažte oddeliť pravdu od klamstiev. Každá postava má svoje vlastné schopnosti a upírske disciplíny, ktoré si môžete jednotlivo vylepšovať, aby vyhovovali vášmu preferovanému prístupu.

Zvolíte si zastrašovanie, zvodnosť, alebo kradmý prístup? Rozhodnutie je na vás, pokiaľ ukojíte svoj hlad po krvi.

Vďaka jedinečnému prístupu k hrateľnosti kladie Swansong dôraz na následky vašich činov ako v rámci vyšetrovania, tak aj vašich sociálnych interakcií s postavami.

Analyzujte starostlivo každú situáciu, pretože vaše rozhodnutie môže mať obrovský vplyv na životy vašich hrdinov a osud bostonskej Camarilly.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Jan T. (CZ)

10.3.2023 20:08 ( 11 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Zboží které nikde jinde nemají měli na skladě a za 2 dny od objednání přišlo z Bratislavy do Prahy 10/10


Tomáš M. (SK)

9.3.2023 14:58 ( 12 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]


Bohuš M. (SK)

8.3.2023 08:35 ( 13 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Hráš hneď po obdržanie kódu