Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Pokémon Violet Nintendo Switch

Výrobca: Ubisoft
EAN: 045496510824
Platforma: Nintendo Switch
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 7+
Dátum vydania: 18.11.2022
47.90
S DPH
Bez DPH: 39.92
Krabicová verzia

Vitajte v otvorenom svete Pokémonov!

Pokémon Scarlet a Pokémon Violet, najnovšie kapitoly zo série Pokémon, prichádzajú na Nintendo Switch 18. novembra. S týmito novými titulmi robí séria Pokémon nový evolučný krok, ktorý vám umožňuje voľne objavovať v širokom otvorenom svete.

Rôzne mestá plynule zapadajú do divočiny bez hraníc. Pokémonov tohto regiónu uvidíte na oblohe, v moriach, v lesoch, na uliciach – všade! Zažite skutočnú radosť zo série Pokémon – bojujte proti divokým Pokémonom s cieľom ich chytiť – teraz v hre s otvoreným svetom, ktorú si môžu užiť hráči akéhokoľvek veku.

Podeľte sa o radosť z objavovania s priateľmi a rodinou, keď sa vydáte na svoje dobrodružstvo až s tromi ďalšími hráčmi!*

Traja Pokémoni, z ktorých si budete môcť vybrať svojho prvého partnera, sú Sprigatito, Fuecoco a Quaxly.

Predstavenie postáv

Vaša kamarátka Nemona je veselá, energická a absolútne miluje zápasy Pokémonov! Ako skúsená trénerka Pokémonov vám poslúži ako spoľahlivý sprievodca na vašich dobrodružstvách.

V Pokémon Scarlet sa stretnete s profesorom Sada, zatiaľ čo v Pokémon Violet sa stretnete s profesorom Turo. Každý z nich skúma určité tradície odovzdávané v regióne...

Keď sa vydáte na svoje dobrodružstvo, váš outfit bude iný v závislosti od toho, či hráte Pokémon Scarlet alebo Pokémon Violet. Ktovie, aký príbeh vás čaká?

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

100%
Hodnotilo 1
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


| |


Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Jozef G. (SK)

2.12.2022 07:27 ( 10 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Výborná skúsenosť s obchodom

  • Rýchle vybavenie
  • Nálepky ☺️

Kvetoslava K. (SK)

1.12.2022 05:57 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rychlost dodania super
  • Ziadna

Jamato N. (SK)

28.11.2022 11:40 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Tovar mi prišiel bez poškodenia a rýchlo, takže som spokojný.

  • Rýchle doručenie tivaru