Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

The Sims 4 Střední škola PC Origin

Výrobca: Electronic Arts
Región: Europe
EAN: 5030934123952
Platforma: PC Origin
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: Czech
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 29.7.2022
37.99
S DPH
Bez DPH: 31.66
Digitálny produkt

Na hranie je potrebná základná verzia hry The Sims 4 ! Zakúpiš u nás na shope tu

Vychutnajte si všetky tie veľké zážitky, ktoré k tomuto obdobiu patria: školský ples, žartíky, experimentovanie s identitou a trendy a utváranie nových (ne)priateľstiev pri mimoškolských aktivitách.

Pred maturitou toho stihnete celú kopu – teenageri môžu chodiť na hodiny, komunikovať s učiteľmi, a dokonca si zarábať ako štýloví influenceri alebo streameri! 

Vlastnosti:

ZAŽITE STREDNÚ ŠKOLU

Okúste všetky slasti a strasti stredoškolskej dochádzky. Choďte na hodiny, zoznamujte sa s učiteľmi, vyrazte posedieť do jedálne a tiež si vyzdobte skrinku. Nezabudnuteľné spomienky tak vytvoríte, až sa budete s kamarátmi po škole túlať ulicami.

VEĽKÉ TEENAGÉRSKE OKAMŽIKY

Pretancujte celú noc na školskom plese a oslávte úspešnú maturitu s rodinou a kamarátmi (teda ak si budete usilovne robiť domáce úlohy). Okrem týchto jedinečných okamihov si Simíkovia tiež nájdu celoživotných kamarátov, ostatní tínedžeri ich pozvú na rande, zúčastnia sa mimoškolských aktivít, stanú sa členmi rôznych tímov a budú si užívať jazdu na horskej dráhe, ktorej sa hovorí puberta.

NEDRŽTE SA ZAUJATÝCH KOĽAJÍ

Stredná škola dáva priestor na sebaobjavovanie! Nájdite odvahu pozvať na schôdzku niekoho, do koho ste sa zabuchli, alebo v sebe objavte guráž ísť za školu (ale nenechajte sa pri tom pristihnúť). Simovia tínedžeri budú objavovať, čo majú a nemajú v obľube, a budú mať aj nové príležitosti páchať neplechu. Žartíky a vychádzky po zotmení ale môžu mať následky, tak si dajte pozor, nech vás nepristihnú.

OBJAVTE SVOJ ŠTÝL

Zariaďte si svoju izbu podľa svojho, vytvárajte outfity z oblečenia navrhnutého predajcovi z Depopu a staňte sa simfluencery. Násťroční Simíkovia môžu zarábať predajom outfitov a propagácií štýlov, ktoré navrhnú na Trendi, a ani kvôli tomu nemusia vychádzať zo svojich izieb, ktoré sú interaktívnejšie ako keď skôr. Používajte notebook, prečítajte si v posteli knižku alebo sa pustite do vankúšovej bitky!

Spustím hru The Sims 4 Střední škola PC Origin?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Irakli C. (SK)

16.8.2022 11:20 ( 7 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rychlost, kvalita

Matej S. (SK)

7.8.2022 09:11 ( 9 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Ľahké ovládanie stránky

Matej V. (SK)

4.8.2022 09:14 ( 12 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Velmi spokojny. Konecne obchod ktory predobjednavky krabicovych verzii hier doda uz v den globalneho datumu vydania. (Nie ako ine obchody ktore predobjednavky v den vydania len zacnu odosielat.....). Super.

  • OK ceny
  • Predobjednavky su dorucene hned v den globalneho datumu vydania
  • Rychlost
  • Kominikacia
  • Ponuka