Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

The Sims 4: Rodinný život PC Origin

Výrobca: Electronic Arts
Región: Global
EAN: 5030943124971
Platforma: PC Origin
Dostupnosť: Nie je skladomNie je skladom
Jazyk: Czech
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 16.3.2023
35.99
S DPH
Bez DPH: 29.99
DPH: 20 %
Nedostupné
Nie je skladom

Posilňujte rodinné putá, hľadajte si kamarátov i nepriateľov a objavte skutočné osobnosti svojich Simíkov v rozšírení The Sims™ 4 Rodinný život*! Spôsoby, ktorými Simíkovia nadväzujú vzťahy so svojim okolím – od rodinných príslušníkov až po Simíkov, ktorých vôbec nepoznajú – sa vyvíja. Simíkov a ich vzťahy budú utvárať nielen plánované udalosti, ako sú prespanie u kamarátov, ale aj nečakané míľniky, ako je napríklad kríza stredného veku.

TRVALÝ VPLYV
Kľúčové rozhodnutia a dôležité míľniky môžu prispieť k utváraniu osobnosti vašich Simíkov. Sprístupnite a zmeňte svojim Simíkom vlastnosti a nechajte ich vysporiadať sa s krízami stredného veku, reagujte nažiadosti rodinných príslušníkov o nasťahovaní a riešte aj ďalšie situácie. Sebaobjavovanie je celoživotná cesta.

SOCIÁLNA DYNAMIKA
Niekedy si Simíci jednoducho sadnú. Keď sa váš Simík stretne s niekým na večierku, môže si s ním jednoducho začať ľahko rozumieť alebo môžu byť už od prírody nekompatibilné. Vaši Simíkovia teraz majú
preferencie, ktoré rozhodnú o tom, s ktorými Simíkov budú spoločensky kompatibilné az ktorých Simíkov sa pravdepodobne stanú ich nepriatelia.

RODINNÉ PUTÁ
Väzby medzi príbuznými Simíkov sú dôležité a komplexné. Keď Simíkovia prežívajú spoločný život,
nájdu veľa príležitostí na konflikty i jednotu, čo ovplyvní rodinnú dynamiku a simíkovské vzťahy v rámci rodiny.

IDEÁLNE PRE RODINY
Obec San Sequoia, nachádzajúca sa pri morskom zálive, bývala rybárskou dedinou, ktorá sa rozrástla na rušné mesto. Nájdete v ňom tiché predmestia, živé rekreačné centrum, komunitu, ktorá veľmi drží pri sebe, a dokonca aj vplyvnú miestnu rodinu Roblessovcov.

Spustím hru The Sims 4: Rodinný život PC Origin?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

100%
Hodnotilo 1
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


| |


Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Nikoleta M. (SK)

23.9.2023 10:05 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • naozaj rýchle vybavenie
  • možnosti doručenia

Társi I. (HU)

21.9.2023 19:11 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

I was ordered from Hungary and the proudcts are perfect condition! Absolutly fast shipping. I recommend all of my friends!


Jana Č. (CZ)

10.9.2023 19:30 ( 16 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

neskutečná rychlost odbavení objednávky a zaslání, děkujeme