Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

The Callisto Protocol Day One Edition Xbox Series X

Výrobca: Striking Distance Studios
EAN: 0811949034663
Platforma: Xbox Series X
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 2.12.2022
56.90
S DPH
Bez DPH: 47.42
Krabicová verzia

V tejto príbehovej hororovej hre na prežitie z pohľadu tretej osoby zasadenej 300 rokov v budúcnosti sa hráč ujme role Jacoba Lee – obete osudu uvrhnutej do väznice Black Iron s maximálnou ostrahou na Jupiterovom mesiaci Callisto. Keď sa väzni začnú meniť na obludné tvory, väznica sa ocitne v chaose. Aby Jacob prežil, musí sa prebojovať do bezpečia a utiecť z väznice Black Iron, pričom musí odhaliť temné a znepokojivé tajomstvá pochované pod povrchom Callisto. Pomocou jedinečnej kombinácie streľby a kontaktného boja si bude Jacob musieť prispôsobiť taktiku, aby mohol bojovať proti rýchlo sa vyvíjajúcim tvorom, zatiaľ čo bude hľadať nové zbrane, vybavenie a schopnosti, aby zdolal rastúcu hrozbu a utiekol hrôzam Jupiterovho mesiaca smrti.

HOROROVÁ TECHNIKA

The Callisto Protocol je poňatie hororu novej generácie z mozgu Glena Schofielda. Táto hra kombinuje atmosféru, napätie a brutalitu s desivými okamihmi bezmocnosti a pohltí hráča napínavým príbehom, v ktorom nevýslovné hrôzy číhajú na každom rohu.

ODHAĽTE TAJOMSTVO ZJEDNOTENEJ JUPITERSKEJ SPOLOČNOSTI

Hra The Callisto Protocol, zasadená na Jupiterov mŕtvy mesiac Callisto v roku 2320, hráča usadí do role Jacoba Lee, väzňa v Black Iron. Keď sa mesiac kvôli záhadnej epidémii ocitne v chaose, musí Jacob čeliť svojim najtemnejším obavám a poraziť krvilačné stvory, ktoré ho prenasledujú, zatiaľ čo bude odhaľovať temné záhady v srdci mocnej Zjednotenej jupiterskej spoločnosti.

OVLÁDNITE BRUTÁLNE STRATEGICKÉ SÚBOJE

The Callisto Protocol vyzve hráčov, aby ovládli strhujúcu kombináciu kontaktného i streleckého súboja, vrátane jedinečnej gravitačnej zbrane, s pomocou ktorej kedysi dozorcovia z Black Iron ovládali väzenské obyvateľstvo. Hráči budú nútení postaviť sa groteskným súperom pekne zblízka, usekávať im končatiny, ustreľovať im nohy a kreatívne používať všetko, čo budú mať k dispozícii, aby prežili každý stret na život a na smrť.

PREŽIJTE IZOLÁCIU NA JUPITEROVOM MRTVOM MESIACI

Callisto, jedno z najnebezpečnejších, najizolovanejších prostredí vo vesmíre, pozerá na Jacobov zúfalý boj o prežitie. Hráči musia bojovať nielen s hrôzami väznice Black Iron, ale aj proti stáročiam starým tajomstvom, ktoré sužujú Jupiterov dlho mŕtvy mesiac, a to na povrchu aj pod ním.

Day One Edition obsahuje:

    Plná hra The Callisto Protocol
    Skin pre postavu Retro Prisoner
    2 skiny pre zbraň Retro Prisoner

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Jozef G. (SK)

2.12.2022 07:27 ( 9 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Výborná skúsenosť s obchodom

  • Rýchle vybavenie
  • Nálepky ☺️

Kvetoslava K. (SK)

1.12.2022 05:57 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rychlost dodania super
  • Ziadna

Jamato N. (SK)

28.11.2022 11:40 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Tovar mi prišiel bez poškodenia a rýchlo, takže som spokojný.

  • Rýchle doručenie tivaru