Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Fallout 4: Vault-Tec Workshop Xbox One / Xbox Series X/S

Výrobca: Bethesda Softworks
Región: Europe
EAN: 8806188706732
Platforma: Xbox One / Xbox Series X/S
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English German French Spanish Italian
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 26.7.2016
4.70
S DPH
Bez DPH: 3.92
DPH: 20 %
Digitálny produkt

Vybudujte jasnejšiu budúcnosť v podzemí s úplne novou dielňou Vault-Tec Workshop.

Vytvorte obrovský trezor a prilákajte nových obyvateľov pomocou predvojnových priemyselných súprav s retro-nostalgickým nábytkom, osvetlením a umením. A ako každý dobrý dozorca, spustite experimenty schválené spoločnosťou Vault-Tec na svojich obyvateľoch, aby ste zistili, čo robí ideálneho občana. Vault-Tec vám dal nástroje, zvyšok je na vás!

Hranie vyžaduje základnú verziu hry Fallout 4.

Fallout 4

Bethesda Game Studios, ocenení tvorcovia Fallout 3 a The Elder Scrolls V: Skyrim, vás vítajú vo svete Fallout 4 – ich najambicióznejšej hry všetkých čias a novej generácie hier v otvorenom svete.

Ako jediný, kto prežil Vault 111, vstupujete do sveta zničeného jadrovou vojnou. Každá sekunda je bojom o prežitie a každá voľba je na vás. Len vy môžete prestavať a určiť osud Pustiny. Vitaj doma.

Sloboda a sloboda!

Robte, čo chcete, v obrovskom otvorenom svete so stovkami miest, postáv a úloh. Pripojte sa k viacerým frakciám, ktoré súperia o moc, alebo choďte sami, voľby sú len na vás.

Si výnimočný!

Buďte kýmkoľvek chcete s S.P.E.C.I.A.L. znakový systém. Od vojaka Power Armored až po charizmatického uhladeného rečníka, môžete si vybrať zo stoviek výhod a vytvoriť si svoj vlastný herný štýl.

Super luxusné pixely!

Úplne nový grafický a svetelný engine novej generácie oživuje svet Fallout ako nikdy predtým. Od zničených lesov Commonwealthu až po ruiny Bostonu, každé miesto je plné dynamických detailov.

Násilie a V.A.T.S.!

Intenzívne boje z pohľadu prvej alebo tretej osoby možno spomaliť aj pomocou nového dynamického systému Vault-Tec Assisted Targeting System (V.A.T.S), ktorý vám umožní vybrať si útoky a vychutnať si filmové krviprelievanie.

Zbierajte a stavajte!

Zbierajte, vylepšujte a stavajte tisíce predmetov v najpokročilejšom craftingovom systéme všetkých čias. Zbrane, brnenie, chemikálie a jedlo sú len začiatok – dokonca môžete stavať a spravovať celé osady.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Václav H. (CZ)

20.2.2024 16:17 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • spolehlivost
  • ceny
  • rychlost
  • zabezpečení

Stefan R. (SK)

15.2.2024 07:47 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Momentalne neviem o ziadnej

  • Super ceny
  • Výborna komunikacia
  • Rychle dodanie
  • Darcek k objednavke

Zaťovič Ľubomír (SK)

11.2.2024 15:25 ( 10 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Výborný prístup, odporúčam.

  • Výborný prístup, odporúčam.