PlayStation Plus | Hry zadarmo Január 2019
PlayStation Plus | Hry zadarmo Január 2019

PlayStation Plus | Hry zadarmo Január 2019

Pripravte sa na preskúmanie temných podzemných väzníc, vrcholov v horských oblastiach a všetko medzi tým s hrami zadarmo, ktoré su k dispozícií pre členov PlayStation Plus v januári.

 

 1. #Prečo sa pripojiť k službe PlayStation Plus?
 2. #Ako sa pripojiť?
 3. #Steep (PS4)
 4. #Portal Knights (PS4)
 5. #Zone of the Enders HD kolekcia (PS3)
 6. #Amplitude (PS3)
 7. #Fallen Legion: Flames of Rebellion (PS VITA)
 8. #Super Mutant Alien Assault (PS Vita)

 

Členovia Playstation online služieb získajú každý mesiac hry zadarmo na neobmedzený čas. Nové hry pre PS4, PS3 a PS Vita budú k dispozícii od 1. januára 2019 do 5. februára; a potom budúci mesiac príde ďalšia nová dávka. Ak hrávate na PlayStatione, naozaj by ste mali byť členom služby PlayStation Plus. Tu sú hry, na ktoré sa môžete tešiť v novom roku.

 

 

Prečo sa pripojiť k službe PlayStation Plus?

Online hry: Čoraz viac a viac hier je len online, alebo hlavným ťahákom celej hry je režim Multiplayer. Ak nehrajete on-line, nevyužívate svoj PlayStation naplno a prichádzate o množstvo hernej zábavy.
Cloud Storage: Väčšina AAA titulov v týchto dňoch vyžaduje najmenej 50 GB miesta na pevnom disku. To je tak 10 hier a váš pevný disk PS4 je plný. Cloud Storage vám umožňuje stiahnuť neobmedzené množstvo hier a dáva vám možnosť si ich všetky vziať so sebou  ku kamarátom. Budete mať prístup ku všetkému vo vašom systéme kamkoľvek pôjdete.
Hry zadarmo: Kto nemá rad veci zadarmo? Všetky bezplatné hry ponúkané každý mesiac môžete stahovať a hrať 24 hodín denne tak dlho pokiaľ je vaša služba Playstation Plus aktívna. Okrem toho nové hry sa pridávajú každý mesiac. Pozrite si ponuku hier, ktoré sú stále k dispozícií za Október a čo je nové pre mesiac November.

 

Ako sa pripojiť?

PlayStation Plus predplatne

Stačí si zakúpiť predplatné PlayStation Plus, aby ste mohli využívať všetky výhody, vyberte si svoju krajinu a požadovanú dĺžku členstva!

 

 

Steep (PS4)

Steep je neuveriteľná športová hra s otvoreným svetom. Upevnite si lyže, snowboard, alebo dokonca wingsuit, pretože je čas ísť do Álp. Steep ponúka ihrisko na snežné športy, ktoré môžete preskúmať buď sami alebo s priateľmi. V Steep budete mať úplnú slobodu na vyskúšanie svojích zručnosti.

 

Portal Knights (PS4)

Zábavná grafika je rovnako zábavná ako hrateľnosť v Portal Knights. Zavolajte nejakých priateľov a zažite co-op dobrodružstvo prostredníctvom otvoreného sveta, niečo ako Minecraft. Portál Knights je vyvážená kombinácia survival crafting žánru a RPG dobrodružstva.

 

Zone of the Enders HD kolekcia (PS3)

Je ťažké tomu uveriť, ale táto masívna zbierka obsahov Zone of Enders je tento mesiac zadarmo. Od legendárneho tvorcu Metal Gear Solid Hideo Kojima prichádza táto akčno- dobrodružná franšíza s pohľadom z tretej osoby. Zone of Enders sa odohráva v blízkej budúcnosti, keď sa ľudstvo rozšírilo do vesmíru hľadať nový domov. Budete pilotovať pokročilý Mecha oblek, ktorý vám umožní bojovať s nepriateľmi s neuveriteľnou silou a slobodou.

 

Amplitude (PS3)

Amplitúda je hra založená na hudbe, kde všetko, čo robíte, musí byť v čase s adrenalín pumpujúcim soundtrackom,. Kampaň Amplitúdy je misia myslou trpiacich pacientov a vašim cieľom je prebudiť ich. Príbeh je realizovaný prostredníctvom sci-fi vizuálov a 30 pesničiek. Podporovaná je aj hra pre viacerých hráčov.

 

Fallen Legion: Flames of Rebellion (PS VITA)

Každé rozhodnutie, ktoré robíte v tomto akčnom RPG, ovplyvní celú krajinu, v ktorej žijete. Fallen Legion: Plamene povstania je príbehom Legatusa Laendura a jeho snahy vziať späť to, čo mu ukradlo zlé impérium. Sprievodcovia vám pomôžu vo vašom úsilí, pri cestovaní cez ručne nakreslený kontinent a čeliť všetkým obludným nepriateľom.

 

Super Mutant Alien Assault (PS Vita)

V Super Mutant Alien Assault ak chcete prežiť, potom musíte premýšľať rýchlo. V tejto arkádovej plošinovke ste slabý bezpečnostný droid, ale zároveň ste aj posledná nádej ľudstva. Nebojte sa, nájdete širokú škálu špeciálnych vylepšení, zbraní a výbušnín, pritom ako vás príbeh prenesie cez tri rôzne galaxie.

 


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Roman K.

20.6.2019 20:08 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

 • Kód k hre prišiel takmer okamžite po úhrade objednávky.
 • Žiadne

Peter Š.

18.6.2019 09:24 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

 • Rychle vybavenie, licenciu k win10 pro som mal do 2h(bolo treba overenie noveho zakaznika)

Juraj J.

15.6.2019 17:19 ( 9 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Rozhodne odporúčaný online shop s hrami

 • Rýchle dodanie
 • Dobré ceny