PlayStation Plus | Hry zadarmo Január 2023
PlayStation Plus | Hry zadarmo Január 2023

PlayStation Plus | Hry zadarmo Január 2023

| 139 x

PlayStation Plus | Hry zadarmo Január 2023

Nový mesiac prináša nové bonusové hry pre predplatiteľov Playstation Plus. Tento mesiac sú to tri super hry, ktoré budú k dispozícii na stiahnutie z obchodu PlayStation Store od 3. januára do 6. februára 2022.

 

  1. #Star Wars Jedi: Fallen Order | PS4, PS5
  2. #Fallout 76 | PS4
  3. #Axiom Verge 2 | PS4, PS5
  4. #Čo získate členstvom PS Plus?
  5. #Ako sa pripojiť?

 

 

Star Wars Jedi: Fallen Order | PS4, PS5

V Star Wars Jedi: Fallen Order, novom akčnom dobrodružnom titule z pohľadu tretej osoby od Respawn Entertainment, čaká dobrodružstvo zasahujúce do galaxií. Táto naratívna hrou pre jedného hráča vás stavia do úlohy Jediho Padawana, ktorý len o vlások unikol čistke Rozkazu 66 po udalostiach z Epizódy 3: Pomsta Sithov. Na výprave za znovuvybudovaním rádu Jedi musí pozbierať kúsky svojej rozbitej minulosti, aby dokončil svoj výcvik, vyvinul nové silné schopnosti Sily a ovládol umenie ikonického svetelného meča – a to všetko pri tom, aby zostal o krok vpred pred Impériom a jeho smrtiacimi Inkvizítormi.

 

Fallout 76 | PS4

Fallout 76 je hra, ktorá sa odohráva pred začiatkom série Fallout. Každý živý človek v hre je skutočný hráč. Spolupracujte alebo sa osamostatnite a prežite. V legendárnom svete Fallout si užite dynamický svet, ktorému hrozí nukleárna anihilácia.

 

Axiom Verge 2 | PS4, PS5

Preskúmaj dva prepojené svety, ovládaj starodávnu techniku a spochybňuj realitu v tomto pokračovaní objaviteľskej plošinovky, ktorá rozširuje vesmír o úplne nové postavy, schopnosti a hrateľnosť. Preskúmajte alternatívny svet podobný Zemi, plný ruín starovekej, technologicky vyspelej civilizácie. Hackujte stroje, bojujte s príšerami a pomocou diaľkového dronu vstúpte do Breach, paralelnej, ale prepojenej reality, ktorá je plná vlastných nebezpečenstiev. Budete chcieť prehľadávať každý centimeter, aby ste našli skryté predmety a vylepšenia, ktoré potrebujete na prežitie.

 

 

Čo získate členstvom PS Plus?

Ak nie ste členom PlayStation Plus, mali by ste byť! Neprichádzate len o online hranie, ale každý mesiac vám újdu aj hry zadarmo, ako napríklad hry spomenuté vyššie. Tu je čo získate členstvom PS Plus:

Online hry: Čoraz viac a viac hier je len online, alebo hlavným ťahákom celej hry je režim Multiplayer. Ak nehráte on-line, nevyužívate svoj PlayStation naplno a prichádzate o množstvo hernej zábavy.
Cloud Storage: Väčšina AAA titulov v týchto dňoch vyžaduje najmenej 50 GB miesta na pevnom disku. To je tak 10 hier a váš pevný disk je plný. Cloud Storage vám umožňuje stiahnuť neobmedzené množstvo hier a dáva vám možnosť si ich všetky vziať so sebou ku kamarátom. Budete mať prístup ku všetkému vo vašom systéme kamkoľvek pôjdete.
Hry zadarmo: Kto nemá rad veci zadarmo? Všetky bezplatné hry ponúkané každý mesiac môžete stahovať a hrať 24 hodín denne tak dlho pokiaľ je vaša služba Playstation Plus aktívna. Okrem toho nové hry sa pridávajú každý mesiac.

 

Ako sa pripojiť?

Stačí si zakúpiť predplatné PlayStation Plus, aby ste mohli využívať všetky výhody, vyberte si svoju krajinu a požadovanú dĺžku členstva!

 


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Alexander S. (SK)

4.2.2023 10:58 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Dodane ako vzdy bez problemov a rychlo


Daniela Č. (SK)

30.1.2023 07:56 ( 10 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Objednávka bola rýchlo a bez problémov vybavená a aj doručená na druhý deň. Ďakujeme aj za darček, syna potešil.


Lukas B. (SK)

29.1.2023 16:03 ( 10 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Bezpečné balenie
  • Nízka cena
  • Produkt sa nedal zohnať v iných obchodoch