PlayStation Plus | Hry zadarmo September 2023
PlayStation Plus | Hry zadarmo September 2023

PlayStation Plus | Hry zadarmo September 2023

| 104 x

PlayStation Plus | Hry zadarmo September 2023

Nový mesiac prináša nové bonusové hry pre predplatiteľov Playstation Plus. Tento mesiac sú to 3 super hry, ktoré budú k dispozícii na stiahnutie z obchodu PlayStation Store od 5.septembra do 2.októbra 2023.

 

  1. #Saints Row | PS4, PS5
  2. #Black Desert – Traveler Edition | PS4
  3. #Generation Zero
  4. #Čo získate členstvom PS Plus?
  5. #Ako sa pripojiť?

 

 

Saints Row | PS4, PS5

Zažite najväčšie a najlepšie ihrisko Saints Row, aké bolo kedy vytvorené; jedinečný rozľahlý svet Santo Ileso je kulisou pre divoký, nadživotný sandbox plný vzrušujúcich bočných zhonov, kriminálnych podnikov a úspešných misií, keď budete strieľať, jazdiť a lietať v obleku na vrchol.

 

Black Desert – Traveler Edition | PS4

Nájdite svoje poslanie v tejto fantasy MMORPG s otvoreným svetom, ktorá sa môže pochváliť rýchlymi bojmi PvE, rozsiahlymi obliehacími vojnami PvP, viacerými triedami postáv a typmi bojov, na ktoré sa môžete špecializovať. Môžete sa tiež rozhodnúť venovať rôznym činnostiam, ako je obchod, rybolov, výcvik koní, alchýmia, varenie a zberateľstvo. Edícia Cestovateľ je balík základnej hry a viacerých addonov.

 

Generation Zero

Toto dobrodružstvo z pohľadu prvej osoby v otvorenom svete sa odohráva v známom, ale nepriateľskom otvorenom svete Švédska 80. rokov. Bojujte a prežite so smrtiacimi strojovými nepriateľmi sami alebo s tromi priateľmi v bezproblémovej online kooperácii pri odhaľovaní pravdy o tom, čo sa stalo s týmto regiónom. Pri adrenalínových partizánskych bojoch proti týmto mechanickým silám si musíte múdro vyberať bitky. Vyhrabávajte súčiastky z padlých nepriateľov a používajte ich na výrobu vybavenia, zbraní a munície. Postavte a opevnite si vlastné základne po celom ostrove a začnite dobývať späť svoj domov.

 

Čo získate členstvom PS Plus?

Ak nie ste členom PlayStation Plus, mali by ste byť! Neprichádzate len o online hranie, ale každý mesiac vám újdu aj hry zadarmo, ako napríklad hry spomenuté vyššie. Tu je čo získate členstvom PS Plus:

Online hry: Čoraz viac a viac hier je len online, alebo hlavným ťahákom celej hry je režim Multiplayer. Ak nehráte on-line, nevyužívate svoj PlayStation naplno a prichádzate o množstvo hernej zábavy.
Cloud Storage: Väčšina AAA titulov v týchto dňoch vyžaduje najmenej 50 GB miesta na pevnom disku. To je tak 10 hier a váš pevný disk je plný. Cloud Storage vám umožňuje stiahnuť neobmedzené množstvo hier a dáva vám možnosť si ich všetky vziať so sebou ku kamarátom. Budete mať prístup ku všetkému vo vašom systéme kamkoľvek pôjdete.
Hry zadarmo: Kto nemá rad veci zadarmo? Všetky bezplatné hry ponúkané každý mesiac môžete stahovať a hrať 24 hodín denne tak dlho pokiaľ je vaša služba Playstation Plus aktívna. Okrem toho nové hry sa pridávajú každý mesiac.

 

Ako sa pripojiť?

Stačí si zakúpiť predplatné PlayStation Plus, aby ste mohli využívať všetky výhody, vyberte si svoju krajinu a požadovanú dĺžku členstva!

 


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Nikoleta M. (SK)

23.9.2023 10:05 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • naozaj rýchle vybavenie
  • možnosti doručenia

Társi I. (HU)

21.9.2023 19:11 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

I was ordered from Hungary and the proudcts are perfect condition! Absolutly fast shipping. I recommend all of my friends!


Jana Č. (CZ)

10.9.2023 19:30 ( 16 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

neskutečná rychlost odbavení objednávky a zaslání, děkujeme