Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

The Sims 3 Povolanie snov

Výrobca: Electronic Arts
Platforma: PC Origin
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Odporúčaný vek: 12+
6.47
S DPH
Bez DPH: 5.39

K datadisku je potrebná základná verzia hry The Sims 3.

Postavu simíka bude možné ovládať aj v zamestnaní a ovplyvňovať tak to, ako prebehne celý jeho deň. A opäť tu budú voľby - budete dochádzať za ľuďmi domov a zachraňovať životy ako lekár, alebo sa vydáte na tenký ľad experimentov na nebohých pacientoch?

Stanete sa hrdinským hasičom, bojujúcim s ohnivým živlom, alebo radšej so sekerou v ruke rozmlátíte všetko, čo vám v dome obete príde pod ruku? A čo napríklad skúsiť riešiť prípady ako súkromné ​​očko, ktoré získava informácie od svojich zdrojov jemnými presvedčovacími metódami, alebo je z nich dostáva drsnejšími metódami v tieni temnej uličky?

Veľká rôznosť pracovných príležitostí, z ktorých si možno vyberať, nemá porovnanie. Navyše tu je doteraz nepoznaná možnosť sledovať simíkov v práci a ovplyvňovať tu ich rozhodnutie. The Sims 3 Povolanie snov prinášajú v tomto smere zmenu. Počínanie hráčov v zamestnaní teraz priamo ovplyvňuje životy ich postavičiek, susedov i spoločnosti a stáva sa tak dôležitým prvkom spôsobu hrania celej hry.

Spustím hru The Sims 3 Povolanie snov?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

100%
Hodnotilo 1
100% zákazníkov odporúča
25 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


| |

  • Cd key k dispozícii ihned po platbe.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Tomáš Š. (SK)

18.10.2019 06:59 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Cena a rýchlosť

Miro M. (CZ)

17.10.2019 10:12 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Kúpil som zatiaľ 3 hry a všetko fachčí, ako má :-) Super hry, super ceny a super dodanie! Doporučujem!


Alexander S. (SK)

15.10.2019 08:51 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

S obchodom som maximalne spokojny, nakup bol bez problemov. Komunikacia so zakaznikmi na vybornej urovni.

  • rychle dodanie
  • komunikacia so zakaznikmi